Запросити інформацію

Трансфер

Трансфер у Києві з аеропортів Бориспіль та Жуляни, із залізничного та автовокзалу.

Однією з найважливіших послуг у будь-якій поїздці є трансфер. Трансфер необхідний для швидкого переміщення з однієї точки до іншої. Як правило, це поїздка до транспортного вузла (вокзалу, аеропорту) для подальшої поїздки, або навпаки – з місця прибуття в готель або інше місце. Трансфер – це затребувана послуга, оскільки вона дозволяє швидко, ефективно та комфортно дістатися з однієї точки до іншої.

Компанія Transmarine пропонує клієнтам послуги трансферу у будь-яку точку міста чи країни. У нас ви можете замовити поїздку на автомобілях чи автобусах будь-якого типу. Ми забезпечуємо зустріч клієнта водієм, допомогу в завантаженні багажу в транспортний засіб, швидку та комфортну поїздку на будь-яку відстань та вигідні ціни на послуги.

Які напрями трансферу є актуальними для столиці?

Трансфер у Києві є популярною послугою. Наша столиця – одне з найбільших міст Європи, в якому проживає понад 2,5 млн осіб. Люди постійно здійснюють поїздки до різних міст України та світу, тому й послуги доставки пасажирів та багажу тут затребувані. Основні напрямки трансферу:

  • Аеропорт «Бориспіль».
  • Аеропорт “Жуляни”.
  • Центральний залізничний вокзал.
  • Центральний автовокзал.

Це основні транспортні хаби, в які і з яких здійснюється трансфер людей, які мають намір кудись поїхати. Здійснюються і зворотні трансфери. Наприклад, для доставки пасажирів з аеропорту до готелю, де заброньовано номер.

Також є популярні напрямки між містами. Наприклад, популярною послугою є трансфер Київ-Одеса влітку або трансфер до Буковелю взимку.

Які види транспорту пропонує Transmarine?

Трансфер буває індивідуальним чи груповим. Від цього залежить вибір транспорту, який потрібен для поїздки. Крім того, транспорт підбирається і залежно від кількості багажу.

Компанія Transmarine пропонує трансфери в Україні із максимальним комфортом. У нас ви можете замовити подорож на транспорті, який повністю відповідає вашим потребам. Наприклад, в Transmarine ви можете замовити такі види транспорту:

  • Легкові автомобілі. Це машини бізнес-класу та преміум-класу, які забезпечать швидку та комфортну поїздку для 1-3 пасажирів. Transmarine пропонує для трансферів місткі авто Volkswagen Passat в кузові універсал, що дозволяє вмістити велику кількість багажу.
  • Мінівени. Комфортні та місткі машини, здатні вмістити до 7 пасажирів. Крім того, цей варіант підійде і для малої компанії, яка має багато багажу. У Transmarine ви можете замовити послуги трансферу на мінівенах Ford Tourneo.
  • Мікроавтобуси. Транспортні засоби, які підійдуть для компаній, що налічують від 8 до 19 осіб. Transmarine пропонує клієнтам трансфер на мікроавтобусах Mercedes-Benz Extralong.
  • Автобуси. Для великих компаній клієнти можуть замовити великі та комфортні автобуси. Transmarine пропонує два види автобусів – середні (від 22 до 43 місць) та великі (від 49 до 57 місць).

Таким чином, в Transmarine клієнти можуть замовити трансфер на будь-якому транспорті. Ви можете вибрати найбільш підходящий варіант для свого випадку.

Скільки коштує трансфер?

Вартість трансферу залежить від кількох факторів. Компанія Transmarine пропонує дві схеми розрахунку вартості поїздки – по кілометражу та за часом. Ви можете вибрати оптимальну схему відповідно до того, як ви плануєте скористатися послугою. Крім того, на вартість впливає і тип транспорту, який ви хочете замовити.

Розрахунок вартості індивідуальний для кожного випадку. Всю необхідну інформацію ви можете отримати у менеджера. Після оформлення заявки спеціаліст розрахує фінальну вартість послуги. Ми пропонуємо вигідні ціни на будь-які подорожі. На відміну від таксі ціна не залежить від часу доби і завантаженості доріг.

Переваги Transmarine

Компанія Transmarine пропонує клієнтам послуги трансферу на будь-які відстані. У нас ви можете замовити трансфер до будь-якої точки міста чи країни. Ви можете взяти в оренду авто з водієм для трансферу як в аеропорт, так і в інше місто, і зробити це максимально швидко, комфортно та безпечно.

Transmarine ретельно контролює технічний стан транспортних засобів. Ми проводимо регулярний техогляд та ремонт автомобілів, мінівенів та автобусів по пробігу. Здійснюємо подачу лише тих машин, які повністю технічно справні. Великий автопарк Transmarine дозволяє швидко знайти заміну навіть у разі позаштатної ситуації, тому замовлений вами автомобіль або автобус буде подано вчасно.

Transmarine – це досвідчені та кваліфіковані водії. Наші фахівці чудово знають міські дороги та можуть швидко доставити вас у потрібну точку альтернативними шляхами. Водії Transmarine працюють відповідно до стандартів компанії. Всі співробітники ввічливі, реагують на будь-які прохання та побажання клієнтів. Автомобілі чи автобуси подаються заздалегідь, тому до вказаного часу транспорт уже буде на місці.

Transmarine – надійна транспортна компанія. У нас є всі необхідні дозволи на перевезення пасажирів. Усіх пасажирів застраховано. Замовити трансфер ви можете будь-яким зручним для вас способом. Ви можете зателефонувати або залишити заявку на сайті, після чого з вами зв’яжеться наш спеціаліст. Менеджер зафіксує всі ваші побажання, надасть усю необхідну інформацію та відповість на всі запитання.

Послуги трансферу від компанії Transmarine — автобуси, мікроавтобуси, мінівени, легкові автомобілі.