Запросити інформацію

Замовлення автобуса в Одесі

Оренда автобусу з водієм в Одесі від Transmarine — це комфортний спосіб для великих груп та дальніх поїздок. Сервіс продуманий до дрібниць: від місткого багажного відділення до телевізорів та кавоварок.

Визначні місця Одеси: що можна відвідати

Якщо організація поїздки включає також розважальну програму, то необхідно заздалегідь спланувати потенційні місця для відвідування. На щастя, якщо замовити автобус, то можна робити це вільно, самостійно формуючи маршрут. Перлина біля моря – місто, багате на всілякі пам’ятки, тому в умовах обмеженого часу ознайомитися з усіма локаціями неможливо. Тим не менш, на найвідоміші пам’ятки час знайдеться завжди.

  1. Потьомкінські сходи. Одна з візитівок приморського міста, яку, опинившись вперше в місті, в жодному разі не можна пропустити. Піднявшись по всіх 200 сходах (за бажання їх можна самостійно перерахувати), можна вийти на Приморський бульвар і продовжити своє дослідження міста.
  2. Дерибасівська. Ще одне культове місце, обов’язкове до відвідин. Центральна вулиця дає повною мірою вдихнути та відчути настрій міста. На Дерибасівській буквально на кожному кроці вас знайдуть цікаві будинки та локації, тому для першого візиту до Одеси цю локацію точно не можна пропустити.
  3. Пасаж. Цей історико-архітектурний комплекс було відкрито на початку 20 століття. Таким чином він існує на межі двох століть, що робить величну будівлю лише значнішою. у готелі, поєднаному з торговими рядами, дивним чином переплелися ідеї модерну та бароко, тому Пасаж просто не міг не стати пізнаваним символом міста.
  4. Міський сад. Будь-яка культурна програма повинна включати місце спокою. Таким може виступити старовинний міський садок, що існує вже понад 200 років. Прогулятися між доглянутими зеленими насадженнями та оригінальними малими архітектурними формами завжди буває приємно. Так що якщо час дозволяє не дуже поспішати, то відвідати Міський сад безперечно варто.

Вибудувати якісну екскурсію містом, здатну охопити максимум – завдання не з простих. Тим не менш, при грамотному компонуванні і вирішивши попередньо замовити автобус в Одесі, проблем не повинно виникнути.

Автобус на замовлення в Одесі від компанії Transmarine — для кращих вражень досвідчених мандрівників.
Поширені запитання
Як замовити автобус в Одесі?

Для початку необхідно встановити зв’язок із менеджером. Це можна зробити, зателефонувавши за номером, написавши в месенджер або заповнивши форму на сайті.

Скільки коштує оренда автобуса в Одесі?

Щоб дізнатися вартість оренди транспорту слід відвідати відповідний розділ на сайті або уточнити у менеджера.

Автобуси на яку кількість місць є в автопарку?

На вибір надаються невеликі моделі на 30 місць, так і великі на 50-60.