Запросити інформацію

Оренда автобуса в Запоріжжі

Оренда автобусу з водієм в Запоріжжі від Transmarine — це комфортний спосіб для великих груп та дальніх поїздок. Сервіс продуманий до дрібниць: від місткого багажного відділення до телевізорів та кавоварок.

Які локації у Запоріжжі варто відвідати з гостями

Запоріжжя – не найбільше місто, але тим не менш, рясніє пам’ятками, обов’язковими до відвідування. Якщо поїздка включає організацію розважальної програми, то без деяких опорних точок, на основі яких можна складе маршрут, не обійтися. Розглянемо деякі з них:

  1. Скіфський стан. Як осередок значних історичних подій, Запоріжжя зберігає безліч пам’яток, що відсилають до різних періодів. Музей просто неба зі скіфськими курганами розташовується на найвищій точці острова Хортиця. Місцеві жителі називають Скіфський стан своєрідним місцем сили, де так і наповнюєшся життєвою енергією. Правда це чи ні – варто перевірити самостійно.
  2. Музей ретро техніки. Знайомство зі старовинними транспортними засобами важко назвати розвагою для всіх. Тим не менш, різноманіття раритетних моделей автомобілів, мотоциклів та колясок дозволяє поглянути на цілу епоху через призму характерного для неї транспорту.
  3. Річковий трамвай. Щоб з порога захопити увагу гостей міста та розповісти їм історію Запоріжжя, найкраще підійде фуршет річковим трамвайчиком, що курсує річкою Дніпро. За дві години екскурсії гід розповість багато з того, що варто знати про Запоріжжя.
  4. Кінний театр. Крім Скіфського табору, острів Хортиця має унікальний Кінний театр. Тут виступають каскадери та актори, а оформлення вистав виходить із національного колориту, в якому відчуває дух Запорізької Січі. Якщо виконується трансфер делегації із зарубіжжя, таке пропустити точно не можна.

Облаштування розважальної програми або корпоративної поїздки – завжди клопітна справа. Потрібно збудувати цілий маршрут і передбачити, що сподобається гостям, а що ні, як краще поєднати всі місця між собою, тощо. Автобус автоматично вирішує проблему з перевезенням гостей від місця до місця, що значно розв’язує руки в організації розваг.

Автобус на замовлення в Запоріжжі від компанії Transmarine — для кращих вражень досвідчених мандрівників.
Поширені запитання
Як орендувати автобус в Запоріжжі?

Для оренди автобуса в Запоріжжі слід зв’язатися з менеджером у будь-який доступний спосіб. Для цього можна залишити заявку на сайті компанії, використовувати для зв’язку месенджер або зателефонувати.

Скільки коштує оренда автобуса в Запоріжжі?

Щоб зручно розрахувати бюджет поїздки, необхідно відвідати відповідний розділ на сайті. Також вартість можна уточнити у менеджера.

Для яких завдань можна замовити автобус в Запоріжжі?

Автобус TransMarine може бути орендований для корпоративних поїздок, шкільних екскурсій, урочистостей, похорону, трансферу з аеропорту або інших цілей.