Запросити інформацію

Замовлення автобуса у Херсоні

Оренда автобусу з водієм в Херсоні від Transmarine — це комфортний спосіб для великих груп та дальніх поїздок. Сервіс продуманий до дрібниць: від місткого багажного відділення до телевізорів та кавоварок.

Визначні пам’ятки Херсона, які варто відвідати

Приїзд та супровід делегації найчастіше передбачає організацію культурної програми. На щастя, коли під рукою є орендований автобус, до організації графіка відвідування визначних пам’яток можна поставитися вкрай вільно. Портове місто Херсон примітне багатьма локаціями, адже ще в момент заснування правителі розраховували на масштабний регіональний центр. Можливо, не всі ідеї вдалося розвинути, але в цьому місті є на що подивитися.

  1. Будівля міської думи. Ця будівля вдало поєднує у своєму оформленні елементи ампірної та класичної архітектури, нагадуючи середньовічний замок. Крім того, всередині розташовується художній музей, відвідування якого сподобається прихильникам живопису. Не найочевидніша пам’ятка, але все-таки варта уваги.
  2. Пам’ятник першим корабелам. Логічно, що в місті, що сформувалося навколо судноверфі, буде безліч пам’ятником з мореплавною тематикою. Одним із таких є пам’ятник фрегату на набережній. Щоб зрозуміти, чим дихає Херсон, цю локацію обов’язково варто відвідати.
  3. Олешківські піски. Нехай це місце територіально розташовується за 30 кілометрів від міста, але пустеля посеред українського Півдня здатна здивувати багатьох гостей. Щоправда, у літній період краще утриматися від відвідування херсонської Сахари, оскільки тут може бути занадто спекотно. А ось у весняний період пустеля може стати чудовою локацією для фотографій.
  4. Гідропарк. Територіальне розташування дозволяє херсонцям та гостям міста відвідувати острів на околиці. Тут можна відвідати пляж і загалом відпочити від міської суєти в тиші та спокої. Якщо час, відведений на розважальну програму, дозволить тут затриматися, це буде дуже доречним.

Сформувати маршрут з пам’яток не так просто, але маючи в своєму розпорядженні автобус можна відвідати значно більше місць, ніж за його відсутності.

Автобус на замовлення в Херсоні від компанії Transmarine — для кращих вражень досвідчених мандрівників.
Поширені запитання
Як відбувається оренда автобуса в Херсоні?

Для початку необхідно зв’язатися з менеджером. Це можна зробити через форму на сайті, по телефону або через месенджер.

Скільки місць у автобусах?

Автопарк має в своєму розпорядженні авто із кількістю посадкових місць від 30 до 60.

Яка вартість замовлення автобуса в Херсоні?

Для визначення вартості оренди потрібно відвідати відповідний розділ на сайті або запитати у менеджера.