Запросити інформацію

Оренда автобуса у Львові

Оренда автобусу у Львові з водієм від Transmarine — це комфортний спосіб для великих груп та дальніх поїздок. Сервіс продуманий до дрібниць: від місткого багажного відділення до телевізорів та кавоварок.

Найвідоміші пам’ятки Львова, які варто відвідати

Скласти екскурсійний маршрут Львовом не складно, оскільки це місто має неймовірно велику кількість цікавих пам’яток. Набагато складніше організувати розважальну програму, яка дозволяє відвідати найпопулярніші туристичні місця і зосередитися на чомусь менш очевидному. Навіть якщо гості, які прибудуть на автобусі до міста, ніколи тут не були, подібний підхід до культурної програми однозначно сподобається їм.

  1. Кавова шахта. Львів – настільки дивовижне місце, що навіть кавові зерна тут, за легендою, видобувають у шахтах. У даному кафе можна випити чашку кави в досить незвичайному антуражі, що є небанальним туристичним досвідом. Тут представлено кілька десятків видів кави, тому заклад безперечно коштує відвідування.
  2. Італійський дворик. Побачити на власні очі архітектурний куточок Флоренції в одному із львівських дворів – вже схоже на незвичайне проведення часу. Також тут працює ресторан та проводяться концерти з джазовою та класичною музикою. Знаходиться це пишнота у центральній частині міста, що вкрай зручно, якщо розпочинати екскурсію з найбільш туристично привабливої частини Львова.
  3. Таємна аптека. На соборній площі знаходиться непомітний підвал, де знаходиться справжній музей провізорської справи. В якості експонатів представлений всілякий алхімічний посуд та інструменти. Тут також можна придбати незвичайні сувеніри.
  4. Музей скла. Мистецтво виробництва художнього скла вкрай цікаво і в музеї представлена коротка історія цього ремесла. Експозиція дозволяє ознайомитись із короткою історією виробництва галицького скла. Найбільш давні експонати датуються першими століттями нашої ери. Якщо хочеться провести кілька годин, вивчаючи унікальні твори у спокійній атмосфері, Музей скла – те, що потрібно.

Однією із суттєвих переваг автобуса є можливість складати графік для організації розважальної програми. Цим і цінна співпраця з компанією TransMarine.

Автобус на замовлення у Львові від компанії Transmarine — для кращих вражень досвідчених мандрівників.
Поширені запитання
Яка вартість оренди автобуса у Львові?

Щоб дізнатися ціну оренди автобуса у Львові, необхідно відвідати відповідний розділ на сайті або зв’язатися з менеджером.

Як відбувається оренда автобуса у Львові?

Насамперед необхідно зв’язатися з менеджером для уточнення всіх деталей поїздки. Це можна зробити, залишивши заявку на сайті, написавши в месенджер або ж зателефонувавши.

Автобус на яку кількість місць можна замовити?

В автопарку представлені як невеликі автобуси на 30 місць, так і більш місткі на 50-60. Це дозволяє підібрати найбільш підходящий транспорт із можливих варіантів.