Запросити інформацію

Оренда автобуса в Черкасах

Оренда автобусу з водієм від Transmarine — це комфортний спосіб для великих груп та дальніх поїздок. Сервіс продуманий до дрібниць: від місткого багажного відділення до телевізорів та кавоварок.

Визначні пам’ятки Черкас, які не можна пропустити

Прийом делегації, ансамблю або спортивної команди, зазвичай передбачає організацію розважальної програми. І в Черкасах є на що подивитися. До того ж наявність під рукою орендованого автобуса дозволяє вільно формувати маршрут.

  1. Долина Троянд. Нехай локація повноцінно розкривається виключно в період цвітіння троянд, але якщо поїздка випадає в такий період, то не відвідати цей парк буде величезним недоглядом. На клумбах знаходиться кілька десятків видів троянд і це справді вражаюче видовище.
  2. Прогулянка теплоходом по Дніпру. Для гостей, які люблять активний відпочинок, підійде дослідження міста з річки. Таким чином можна змінити кут огляду та насолодитися вражаючим видом на Черкаси. А якщо сформувати розважальний маршрут належним чином, теплохідна прогулянка здатна стати відповідною зміною діяльності.
  3. Буддійський храм «Білий лотос». Багато хто просто не знає про те, що в Черкасах знаходиться буддійський храм, до того ж, найбільший у Європі. Крім того, там є справжня школа бойових мистецтв. Дивно, але таке незвичайне місце справді присутнє в центральній частині країни, тому його обов’язково варто відвідати.
  4. Сосновий бір. Цей парк, повний рідкісних рослин, водойм та зелених насаджень, був закладений півстоліття тому. За довгий час локація встигла стати справжньою візитною карткою Черкас. Окремої уваги Сосновий бір гідний тому, що парк гарний у будь-яку пору року. А в літній період тут можна орендувати велосипед і проїхатися акуратними доріжками в тіні дерев.
  5. Бульвар Шевченко. Одне з тих місць, які підходять для відвідування восени, коли опале листя встеляє все навколо. Крім того, ця центральна вулиця розтягується на цілих 22 квартали. Проходити бульвар повністю необов’язково, але відвідати безперечно варто.

Це далеко не повний перелік цікавих місць Черкас, але на його основі вже можна побудувати повноцінну культурну програму. А орендований автобус легко провезе гостей міста по кожному з них.

Автобус на замовлення від компанії Transmarine — для кращих вражень досвідчених мандрівників.
Поширені запитання
Як орендувати автобус?

Для оренди автобуса у компанії TransMarine в першу чергу необхідно зв’язатися з менеджером для уточнення деталей. Це можна зробити трьома способами – залишивши заявку на сайті, написавши в месенджер або зателефонувавши.

З якою метою можна орендувати автобус?

Автобус орендується для доставки гостей на свято, для трансферу з аеропорту, для перевезення міжнародних делегацій, корпоративних поїздок, шкільних екскурсій та інших ситуацій, що потребують оперативного перевезення великої кількості людей.

Які автобуси доступні для оренди?

Автопарк має в своєму розпорядженні машини з кількістю місць від 30 до 60 місць. Завдяки цьому можна підібрати автобус із урахуванням специфіки поїздки.