Запросити інформацію

Оренда автобуса у Дніпрі

Оренда автобусу з водієм у Дніпрі від Transmarine — це комфортний спосіб для великих груп та дальніх поїздок. Сервіс продуманий до дрібниць: від місткого багажного відділення до телевізорів та кавоварок.

Визначні пам’ятки Дніпра, обов’язкові до відвідування

Виникла потреба організувати розважальну програму для гостей із іноземної делегації? У місті Дніпро безперечно є що підібрати для такої ситуації. Крім того, наявність під рукою комфортабельного автобуса дозволяє скласти маршрут переміщення містом у довільному порядку.

  1. Аерокосмічний музей. Ця локація безперечно буде цікава навіть людям, байдужим до ідей підкорення космосу. Вся історія української аерокосмічної індустрії представлена у вигляді багатої експозиції, що включає супутники, ракети, фрагменти космічних станцій та багато іншого. Якщо хочеться зробити екскурсію містом незабутньою, то цей музей безперечно вартий включення в план.
  2. Парк імені Лазаря Глоби. Якщо у насичений графік розважальної програми потрібно додати трохи спокійної атмосфери, то старовинний парк у центральній частині міста – те, що потрібно. Серед парку знаходиться озеро, яким мірно переміщаються катамарани і плавають лебеді. Крім того, тут знаходиться рідкісний експонат – дитяча залізниця, збудована ще 1936 році.
  3. Оглядовий майданчик парку імені Шевченка. Очевидно, що під час короткострокової поїздки вивчити всі цікаві місця Дніпра неможливо. З іншого боку, можна подивитися на міську панораму з оглядового майданчика, де відкривається краєвид на все місто. Атмосфери додає також каскадний фонтан, який привносить у цю локацію особливу чарівність.
  4. Набережна Дніпра. Візитною карткою міста та обов’язковим місцем для відвідування є набережна. Її зможе підкорити далеко не кожен прихильник прогулянок, через протяжність у 23 кілометри. Завдяки цьому відкривається можливість подивитися одразу на кілька цікавих місць. Ще однією перевагою набережної є те, що потрапити сюди можна практично з будь-якої точки міста.

Сформувати список місць, які можна відвідати у Дніпрі, дуже просто. Місто багате на всілякі визначні пам’ятки різних категорій. Завдяки цьому кожен учасник делегації обов’язково знайде тут щось для себе.

Автобус на замовлення у Дніпрі від компанії Transmarine — для кращих вражень досвідчених мандрівників.
Поширені запитання
Що потрібно зробити, щоб орендувати автобус у Дніпрі?

Для оренди автобуса у Дніпрі потрібно зв’язатися з менеджером для уточнення деталей. Це можна зробити трьома способами: залишивши заявку на сайті, написавши в месенджер або ж у телефонному режимі.

Яка вартість пасажирських перевезень?

Щоб дізнатися вартість оренди автобуса в Дніпрі та скласти бюджет поїздки, насамперед потрібно відвідати відповідний розділ на сайті. Також можна зв’язатися із менеджером.

Який можна замовити автобус у Дніпрі?

Автопарк компанії TransMarine включає автобуси з кількістю посадкових місць від 28 до 60. Маючи інформацію про потенційну кількість пасажирів, вибрати транспорт буде набагато простіше.