Запросити інформацію

Оренда автобуса в Сумах

Оренда автобусу з водієм в Сумах від Transmarine — це комфортний спосіб для великих груп та дальніх поїздок. Сервіс продуманий до дрібниць: від місткого багажного відділення до телевізорів та кавоварок.

Визначні пам’ятки Сум, які варто подивитися

Організація поїздки, зустріч спортивної команди, міжнародної делегації найчастіше передбачають проведення певної культурної програми. У місті Суми дійсно є на що подивитися, просто потрібно скласти потрібний маршрут. За наявності орендованого автобуса є можливість не дуже прив’язуватися до графіка, а дослідити пам’ятки у довільному порядку.

  1. Фонтан-пам’ятник Сумці. На центральній вулиці можна знайти монумент, в якому відображено легенду про заснування міста. Згідно з історичними відомостями, Суми отримали свою назву через знайдені жителями найближчого містечка три сумки з монетами. Пам’ятник у вигляді сумки над криницею, з якої витікає вода, став своєрідною візитівкою міста.
  2. Парк «Казка». Якщо відвідування міста передбачає наявність дітей, вони безперечно залишаться задоволені відвідуванням цієї мальовничої локації. Тут знаходяться не лише атракціони, а й вражаючі споруди у вигляді замків. Не дивно, що це місце завжди стає локацією для проведення культурних заходів, а також точкою розміщення для заїжджих цирків та зоопарків.
  3. Художній музей імені Онацького. В рамках екскурсійного маршруту не буде зайвим зазирнути до цієї величної будівлі. Оскільки експозиції формувалися на базі численних приватних колекцій, сьогодні гості можуть насолодитись знайомством із роботами різних визнаних майстрів живопису.
  4. Пам’ятник цукру-рафінаду. Регіональні особливості, характерні для конкретного міста, часто втілюються у вигляді ефектних монументів. Винятком не стали і Суми, де у 19 столітті було велике цукрове виробництво. З метою увічнення цієї економічної складової тут було встановлено мінімалістичний пам’ятник рафінадним кубикам. Незвичайна пам’ятка обов’язково вразить гостей міста.

Формування екскурсійного маршруту – завдання не найочевидніше. На щастя, коли під рукою є орендований транспорт, можна вільно скласти список місць для відвідування.

Автобус на замовлення в Сумах від компанії Transmarine — для кращих вражень досвідчених мандрівників.
Поширені запитання
Як відбувається оренда автобуса в Сумах?

Для початку слід зв’язатися з менеджером. Зробити це можна, залишивши заявку на сайті, зателефонувавши, вказаному там же, або ж написати в месенджер.

Які можна замовити автобусы в Сумах?

В автопарку представлені як невеликі автомобілі на 30 місць, так і більш місткі автобуси на 50-60 місць.

Скільки коштує замовлення автобуса в Сумах?

Щоб дізнатися конкретні цифри, слід відвідати відповідний розділ на сайті або запитати інформацію у менеджера.