Запросити інформацію

Замовлення автобуса у Вінниці

Оренда автобусу з водієм у Вінниці від Transmarine — це комфортний спосіб для великих груп та дальніх поїздок. Сервіс продуманий до дрібниць: від місткого багажного відділення до телевізорів та кавоварок.

Визначні місця, які варто побачити у Вінниці

Іноді організація поїздки передбачає проведення розважальної програми. Особливо цей елемент є важливим при зустрічі міжнародної делегації, яку необхідно познайомити з міським колоритом. Наявність у цій ситуації автобуса дозволяє зручно сформувати маршрут, не прив’язаний до жорстких часових рамок. Можна включити до нього такі визначні пам’ятки:

  1. Музей ретро техніки. Ностальгія є важливим почуттям, до якого слід іноді звертатися. У ретро-музеї можна зустріти раритетні автомобілі та мотоцикли, старовинні телевізори та радіоприймачі, музичні інструменти та багато іншого. Тут є безліч об’єктів для ефектних пам’ятних фотографій.
  2. Водонапірна вежа. Цей архітектурний об’єкт став своєрідною візитною карткою Вінниці. Оскільки вежа знаходиться біля краєзнавчого музею, всередині знаходиться експозиція, присвячена Другій світовій війні. Крім того, на будівлі розташовується величезний механічний годинник, за яким завжди можна звірити час.
  3. Світломузичний фонтан. Також одна із визначних пам’яток міста. Фонтан розташовується на плавучій платформі завдовжки дев’яносто п’ять метрів. Світломузичні вистави, які тут регулярно відбуваються, вже давно сподобалися як городянам, так і гостям міста.
  4. Музей науки. Багатьом наукова діяльність видається чимось складним і малозрозумілим, але у стінах цього музею багато явищ представлені у захоплюючій та доступній формі. Тут розташовуються криві дзеркала, експонати, присвячені людській анатомії, скелети рідкісних тварин та багато іншого. Також слід пам’ятати, що у вихідні тут проводяться заходи, що популяризують науку, тому якщо вони збігатимуться з графіком поїздки, то цей час точно не буде зайвим.

Створити маршрут розважальної програми не так просто, але коли під рукою є транспорт, її формування пройде значно простіше.

Автобус на замовлення у Вінниці від компанії Transmarine — для кращих вражень досвідчених мандрівників.
Поширені запитання
Як відбувається процес замовлення автобуса у Вінниці?

Для початку необхідно зв’язатися з менеджером. Зробити це можна будь-яким із зручних способів – заповнивши форму на сайті, написати в месенджер або ж зателефонувати за телефонним номером.

Яка вартість оренди автобуса у Вінниці?

Щоб дізнатися ціну оренди транспорту та сформувати бюджет, слід відвідати відповідний розділ сайту або спитати у менеджера.

Автобус з якою кількістю місць можна орендувати?

В автопарку доступні малогабаритні автобуси на 30 місць, так і на 50-60.