Запросити інформацію

Замовити автобус у Харкові в компанії TransMarine

Оренда автобуса в Харкові у Transmarine — це комфортний спосіб для великих груп та дальніх поїздок. Сервіс продуманий до дрібниць: від місткого багажного відділення до телевізорів та кавоварок.

Визначні пам’ятки, які варто відвідати, опинившись у Харкові

Оренда автобуса в Харкові дозволяє легко і без особливих зусиль організувати трансфер для міжнародної делегації або спортивної команди. Але варто взяти до уваги, що подібні подорожі найчастіше передбачають організацію дозвілля для гостей. Це призводить до необхідності організувати розважальну програму. На щастя, Харків – місто, багате на різні туристичні об’єкти, відвідування яких залишить у гостей лише найприємніші враження. Слід розглянути такі варіанти:

  1. Шарівський палац. Нехай старовинний палац, оточений таємничою атмосферою, знаходиться за годину їзди від самого Харкова, за наявності орендованого автобуса туди можна дістатися з максимальним комфортом. Готична будівля, біля якої розташовується величезний парк із багатовіковими деревами, легко здатна захопити уяву.
  2. Парк імені Горького. У даному парку культури та відпочинку можна провести не одну і не дві години, оскільки активностей тут достатньо. Крім фонтанів, атракціону та кінопроектора, що працює в літній період, можна відвідати один із ресторанів, що знаходяться поблизу. Відвідування парку обов’язково залишить лише найяскравіші враження.
  3. Площа Свободи. Ну і як можна обійти увагою знамениту площу – одну з найбільших у всій Європі. Вона є значний об’єкт, який пережив не одну складну для історії міста епоху. Сьогодні Площа Свободи – місце для прогулянок та святкових заходів. Якщо завдання полягає в тому, щоб перейнятися істинним духом Харкова, площа є місцем, обов’язковим для відвідування.
  4. Парк «Саржин Яр». Ця пам’ятка природи місцевого значення є одним з улюблених місць для прогулянок городян. Тут можна відвідати величезний ботанічний сад, попити мінеральної води із Шатилівського джерела та покататися канатною дорогою. В усіх відношеннях примітна локація.

Цей невеликий гід допоможе якщо не повністю розпланувати дозвілля при знаходженні в місті, то хоча б позначити пам’ятки, обов’язкові до відвідування. А організація насиченого проведення часу завжди починається саме з таких дрібниць. Ну а наявність комфортабельного автобуса – суттєва перевага, що дозволяє оперативно курсувати між туристичними об’єктами.

Автобус на замовлення в Харкові від компанії Transmarine — для кращих вражень досвідчених мандрівників.
Поширені запитання
Як можна орендувати автобус в Харкові?

Щоб орендувати автобус у компанії TransMarine, перш за все потрібно зв’язатися з менеджером. Зробити це можна кількома способами – за номером телефону, через месенджер або шляхом заявки на сайті. Достатньо дати деяку інформацію про характер поїздки, це суттєво допоможе у підборі машини.

На скільки місць можна замовити автобус в Харкові?

Автопарк TransMarine має в своєму розпорядженні автобуси з кількістю посадочних місць в діапазоні від 28 до 61 місця. Ознайомившись з доступними варіантами, можна підібрати транспорт, що найбільше підходить для конкретної поїздки.

Які ціни на пасажирські перевезення?

Щоб ознайомитися з цінами на пасажирські перевезення, необхідно відвідати відповідний розділ на сайті або запитати у менеджера.