Запросити інформацію

Оренда автобуса в Житомирі

Оренда автобусу з водієм в Житомирі від Transmarine — це комфортний спосіб для великих груп та дальніх поїздок. Сервіс продуманий до дрібниць: від місткого багажного відділення до телевізорів та кавоварок.

Визначні пам’ятки Житомира: на що варто подивитися

Якщо поїздка передбачає також організацію певної розважальної програми, без попереднього складання плану не обійтися. Екскурсійна діяльність сповнена нюансів, які слід враховувати, тому краще цим аспектом потурбуватися заздалегідь. На щастя, Житомир є містом з великою кількістю цікавих локацій, так що зі складанням списку пам’яток не виникне проблем.

  1. Пожежна вежа. Ця будівля відсилає до старовинних часів і її фасад став своєрідною візитівкою Житомира. Всередині можна знайти музей пожежної охорони з унікальними експонатами та ознайомитися із короткою історією пожежогасіння. Подібне проведення часу як мінімум незвичайне.
  2. Замкова гора. На береговій частині Кам’янки знаходиться дивовижна природна прикраса під назвою Замкова гора. До 19 століття тут розташовувався замок, тому гора й отримала таку назву. Незважаючи на те, що зараз на цьому місці знаходиться сквер для прогулянок, на цій локації все одно відчувається величність минулих епох.
  3. Плоский будинок. Прихильникам незвичайної архітектури гарантовано сподобається інсталяція, яка також отримала назву «Дім-химера». Через концептуальний задум у вигляді гострого кута будинку візуально будинок виглядає так, ніби складається лише з однієї стіни. Таку пам’ятку точно не можна пропустити.
  4. Музей космонавтики. У Житомирі народився Сергій Корольов – людина, яка запустила нову віху у розвитку людства, відправивши Юрія Гагаріна до космосу. Очевидно, що у рідному місті знаходиться музей, присвячений розвитку вітчизняної космонавтики. Музейна експозиція дозволяє на власні очі побачити різне обладнання та спорядження для підкорення космосу. Подібне місце безперечно варто включити в екскурсійний маршрут.

Наявність автобуса дає можливість складати розважальну програму найзручнішим для організатора чином. Транспорт допоможе відвідати кожну пам’ятку у повній відповідності до графіка.

Автобус на замовлення в Житомирі від компанії Transmarine — для кращих вражень досвідчених мандрівників.
Поширені запитання
З якою метою можна замовити автобус в Житомирі?

Пасажирський транспорт орендується для корпоративних поїздок, колективного відвідування урочистостей та похорону, для шкільних екскурсій, розвезення співробітників по будинках та інших ситуацій подібного характеру.

Як орендувати автобус в Житомирі?

Насамперед необхідно зв’язатися з менеджером. Це можна зробити як залишивши заявку на сайті, так і написавши в месенджері або ж зателефонувавши.

Скільки буде коштувати замовлення автобуса в Житомирі?

Щоб дізнатися ціну оренди, необхідно відвідати відповідний розділ на сайті або уточнити у менеджера.