Запросити інформацію

Оренда автобуса у Києві

Оренда автобусу з водієм у Києві від Transmarine — це комфортний спосіб для великих груп та дальніх поїздок. Сервіс продуманий до дрібниць: від місткого багажного відділення до телевізорів та кавоварок.

Визначні пам’ятки, які варто відвідати, опинившись у Києві

Столиця є безліч місць, придатних для дослідження. Але цілком очевидно, що під час короткострокової поїздки відвідати більшість визначних пам’яток буде неможливо.

На щастя, автобус дозволяє зручно переміщатися в міському трафіку. Це розв’язує руки в організації розважальної програми, яку можна прив’язати навіть до жорсткого графіку. Рекомендуємо розглянути такі місця:

  1. Андріївський Узвіз. Вулиця, що сполучає Поділ зі старим містом, вже давно стала своєрідною візитною карткою Києва. Тим не менш, гості або делегація все одно можуть бути не знайомі з цією пам’яткою. Вулиця-музей містить безліч історичних об’єктів і має незабутній колорит, що дозволяє зловити настрій міста.
  2. Оболонська набережна. У порівнянні з більш відомими столичними пам’ятками пішохідна набережна є вкрай недооціненим місцем. Щоб у спокійних умовах. насолодитися видом на річку Дніпро, місця краще у Києві не знайти. Пішохідна зона навколо Оболонської затоки включає спуски до води та лісових насаджень. Крім того, тут можна випити кави або відвідати один із фешенебельних ресторанів.
  3. Миколаївський костел. Неоготичний собор аж ніяк не виглядає чужорідним у міському ландшафті. Навіть якщо побудувати маршрут поїздки містом таким чином, що велична будівля просто пропливе повз, це залишить незабутні враження для кожного гостя Києва.
  4. Пейзажна алея. У центрі столиці можна знайти дивовижне місце. Алея полюбилася гостям Києва за еклектичні скульптури та безліч локацій, які так і хочется сфотографувати. Незвичайна атмосфера скверу обов’язково сподобається тим, хто вперше у місті.

Перелік місць, які ви плануєте відвідати у Києві, можна побудувати й іншим способом. Автобус загалом відкриває широкі можливості в організації дозвілля, оскільки перевозити групу людей у такий спосіб буде значно простіше. Тим не менш, цей гайд може визначити опорні точки, що підходять для будівництва маршруту по місту.

Автобус на замовлення в Киеві від компанії Transmarine — для кращих вражень досвідчених мандрівників.
Поширені запитання
Яка вартість пасажирських перевезень?

Для ознайомлення із усередненою ціною на перевезення необхідно уточнити даний момент у менеджера або перейти у відповідний розділ на сайті.

Для чого можна замовити автобус в Києві?

Транспорт може бути орендований для корпоративних поїздок, урочистостей, екскурсій, поїздок спортивних команд, зустрічі делегацій з іншої країни, похорону або трансферу. Повний перелік варіантів представлено на сайті.

Як відбувається оренда автобуса в Києві?

Для оренди транспортного засобу насамперед необхідно зв’язатися з менеджером компанії. Це можна зробити, залишивши заявку на сайті, в телефонному режимі або через месенджер.