Запросити інформацію

Оренда автобуса в Чернігові

Оренда автобусу у Чернігові з водієм від Transmarine — це комфортний спосіб для великих груп та дальніх поїздок. Сервіс продуманий до дрібниць: від місткого багажного відділення до телевізорів та кавоварок.

Визначні пам’ятки Чернігова: на що варто подивитися в першу чергу

Часто відвідування міста в рамках поїздки включає культурну програму, пов’язану з дослідженням найбільш примітних пам’яток. У такій ситуації наявність під рукою орендованого автобуса буде дуже доречною. Транспорт дозволяє почуватися вільніше у складанні екскурсійного маршруту, що завжди доречно. У Чернігові варто переглянути такі визначні пам’ятки:

  1. Болдині гори. При бажанні подивитися на місто з висоти варто вирушати в найвищу точку. Щоб процес споглядання був зручнішим, нагорі розбитий невеликий парк із лавками та альтанками. У сонячний день звідси відкривається краєвид на блискучі куполи всіх храмів, якими так славиться Чернігів.
  2. Антонієві печери. Церковні будинки вже давно сприймаються всіма, як звична деталь міського ландшафту. Архітектурний пам’ятник Антонієвої печери дозволяє глянути на незвичайну підземну церкву, заховану в мережі таємничих тунелів. Туристичний потенціал настільки незвичайної локації безперечно варто розкрити самостійно.
  3. Проспект Миру. Щоб зловити настрій, яким дихає місто, завжди необхідно відвідати одну з центральних вулиць. Проспект Миру, обрамлений ошатними газонами, яскравими клумбами та кованими лавками, підійде для цього найкраще. Крім того, по цій міській артерії можна зручно дістатися берега Десни.
  4. Річковий порт. Нехай будівля річкового порту вже ґрунтовно занедбана, дана локація цікава іншим. Саме тут можна опинитися за два кроки від центральної частини міста і при цьому на березі Десни. Доступна опція прогулянки на катері, що дозволяє насолодитися розкішним виглядом.
  5. Пішохідний міст. Якщо жорсткий часовий графік не змушує пробігати усі визначні пам’ятки за пару годин, обов’язково варто відвідати пішохідний міст. У цій локації відкривається захоплюючий краєвид з видом на річку. Екстремали мають у своєму розпорядженні можливість стрибнути з мотузкою у воду.

Сформувати розважальну програму не так складно, потрібно лише скласти органічний маршрут, здатний вмістити різні види активностей.

Автобус на замовлення у Чернігові від компанії Transmarine — для кращих вражень досвідчених мандрівників.
Поширені запитання
Скільки коштує оренда автобуса у Чернігові?

Для уточнення ціни необхідно відвідати відповідний розділ на сайті або уточнити ціни у менеджера.

Які автобуси можна замовити у Чернігові?

В автопарку представлені як моделі на 30 місць, так і більш місткі автобуси на 50-60.

Як відбувається замовлення автобуса у Чернігові?

Насамперед необхідно зв’язатися з менеджером для уточнення всіх деталей поїздки. Це можна зробити, залишивши заявку на сайті, написавши в будь-який з месенджерів або в телефонному режимі.