Запросити інформацію

Замовлення автобуса у Полтаві

Оренда автобусу з водієм у Полтаві від Transmarine — це комфортний спосіб для великих груп та дальніх поїздок. Сервіс продуманий до дрібниць: від місткого багажного відділення до телевізорів та кавоварок.

Які пам’ятки варто подивитися у Полтаві

Поїздка до Полтави з делегацією може включати культурну програму з відвідуванням різних міських пам’яток. У такому разі не зайвим буде скласти попередній маршрут. На щастя, наявність під рукою орендованого автобуса дозволить сформувати карту поїздки у більш вільному режимі. Опинившись у Полтаві, слід звернути увагу на такі визначні пам’ятки:

  1. Пам’ятник галушці. Ця скульптура вже встигла стати своєрідною візитною карткою Полтави, незважаючи на те, що пам’ятник було відкрито лише 2006 року. Він відсилає до творчості Миколи Гоголя, який неодноразово оспівував полтавську галушку у своїх творах. Вкрай популярна серед городян та гостей локація, яку безперечно варто відвідати.
  2. Кругла площа. Ще одна історична пам’ятка, яка на довгі роки визначила міський ландшафт Полтави, була заснована в першій половині 19 століття. Від Круглої площі розходиться одразу вісім вулиць, тому з цієї точки можна потрапити практично у будь-яке місце. У центрі кола розкинувся Корпусний сад – мальовничий парк, у якому приємно провести час у літній період.
  3. Музей-садиба Котляревського. Літератор Іван Котляревський надовго визначив вектор розвитку української словесності. На щастя, залишився будинок-музей, у якому мешкав письменник. Завітавши до нього, можна скласти приблизний портрет тієї епохи, в якій жив і творив іменитий письменник.
  4. Ботанічний сад. Якщо культурна програма не передбачає надмірного поспіху, обов’язково варто відвідати локацію. Тут розташовується величезний дендрарій площею 1.8 гектара і росте безліч рідкісних видів дерев та рослин. Також можна відвідати музей українського квітництва, де представлено багато цікавих рослин.

Яке ж із цих місць варто відвідати першим? Насправді, порядок не такий важливий, як і маршрут. Наявність під рукою автобуса дозволяє переміщатися між визначними пам’ятками міста у довільному порядку.

Автобус на замовлення у Полтаві від компанії Transmarine — для кращих вражень досвідчених мандрівників.
Поширені запитання
Як відбувається оренда автобуса у Полтаві?

Для початку необхідно зв’язатися з менеджером будь-яким зручним способом. Це можна зробити як у телефонному режимі, так і через один із месенджерів. Також можна залишити заявку на сайті.

Скільки коштує замовлення автобуса у Полтаві?

Для уточнення ціни потрібно відвідати відповідний розділ на сайті або зв’язатися з менеджером.

Для яких випадків можна замовити автобус у Полтаві?

Транспорт може бути замовлений для корпоративної поїздки, трансферу делегації з аеропорту, поїздки на урочистості, шкільної екскурсії або інших заходів, що потребують пасажирських перевезень.