Запросити інформацію

Оренда мінівена з водієм

Оренда мінівена з водієм підійде для груп до 8 пасажирів. Комфортні, як легковий автомобіль та безпечні, як автобус, вони об'єднують в собі переваги обох видів транспорту.

Мінівен – це дуже зручний транспорт для невеликих компаній. Ці автомобілі дозволяють маленькій групі швидко та зручно дістатися до потрібного місця. При цьому мінівени дозволяють перевезти велику кількість багажу, що робить їх дуже практичним транспортом.

Компанія Transmarine пропонує клієнтам послуги оренди мінівену в Києві. Ми пропонуємо транспортні засоби для поїздок по місту або по всій Україні. У нашому автопарку представлено велику кількість авто, які забезпечать будь-які потреби. Також у нас ви знайдете вигідні ціни на послуги. Гарантуємо своєчасну подачу авто, швидку та безпечну поїздку.

У яких випадках оренда мінівена стане найкращим рішенням?

Мінівен – це автомобіль, який підійде для поїздки невеликою компанією. Він може вмістити до 8 пасажирів. Крім того, позаду є досить велике багажне відділення, що дозволяє перевозити велику кількість багажу. Оренда мінівену стане відмінним рішенням у таких випадках:

  • Екскурсійна поїздка. Мінівен може забезпечити швидке пересування між різними об’єктами, завдяки чому ви зможете побачити більше за світловий день.
  • Весілля. Мінівен добре підійде для перевезення невеликої кількості гостей, або може виступити як додатковий транспорт.
  • Трансфер. Мінівен допоможе невеликій компанії швидко дістатися до транспортного вузла (наприклад, в аеропорт або на вокзал), або навіть в інше місто.

Мінівен має кілька важливих переваг. Насамперед, це невеликий автомобіль. Йому набагато легше пересуватися завантаженими дорогами, порівняно з великим автобусом. Це особливо актуально для столиці, де пробки – звичне явище. При цьому мінівени досить місткі, щоб перевезти пасажирів і багаж. Цей вид транспорту швидко пересувається, завдяки чому поїздка не займе багато часу. Крім того, такі транспортні засоби є економічними. Витрата палива у них невелика. Тому оренда мінівена не вимагатиме значних витрат.

Які автомобілі можна замовити у Transmarine?

Компанія Transmarine пропонує клієнтам три види автомобілів. Ви можете вибрати з таких машин:

  • Toyota Sienna.
  • Mercedes-Benz V-Class.
  • Ford Tourneo Custom.

Мінівени перших двох моделей розраховані на 6 пасажирів. Автомобіль Ford Tourneo Custom має великі розміри і здатний вмістити до 8 пасажирів.

Від чого залежить ціна оренди авто?

Transmarine пропонує клієнтам гнучку систему оплати послуг оренди мінівену з водієм. Ви можете вибрати одну із двох схем оплати:

  • Погодинна.
  • По кілометражі.

Якщо вас цікавить конкретно трансфер на залізничний вокзал або в аеропорт Бориспіль, для цієї послуги застосовується фіксована плата. Ознайомитись детальніше з тарифами ви можете у відповідному розділі сайту. Підсумкову вартість вам розраховує менеджер компанії.

Чому варто орендувати мінівен у Transmarine?

Компанія Transmarine пропонує клієнтам послуги оренди мінівену з водієм. Ми зробимо все можливе, щоб поїздка пройшла для вас максимально швидко, комфортно та безпечно. Transmarine гарантує своєчасну подачу автомобіля до будь-якої точки міста. Якщо вам потрібен трансфер з аеропорту або з вокзалу додому або в готель, водій зустріне вас безпосередньо на місці, проводить до автомобіля, допоможе донести та завантажити багаж.

Transmarine ретельно стежить за технічним станом автомобілів. Всі машини, які ви можете замовити для подорожі, повністю справні. Обслуговування проводиться по пробігу. Якщо є якісь сумніви у справності авто, воно негайно вирушає у ремонт. Великий автопарк мінівенів дозволяє Transmarine без проблем знайти заміну для машини, якщо вона з якоїсь причини не може виїхати на замовлення.

Transmarine гарантує безпеку пасажирських перевезень. У компанії працюють досвідчені водії із великим стажем. Усі крісла оснащені індивідуальними ременями безпеки. Під час поїздки водії суворо дотримуються правил дорожнього руху – це один із ключових стандартів компанії. Transmarine гарантує максимально комфортні та безпечні поїздки.

Оренда мінівенів з водієм від Transmarine — для тих, хто цінить комфорт.