Запросити інформацію

Оренда мікроавтобуса з водієм

Зручні та безпечні мікроавтобуси від 16 до 19 місць швидко та комфортно доставлять вас в пункт призначення. А ви тим часом можете подивитися телевізор чи випити свіжої кави не виходячи із салону.

Мікроавтобуси вже давно увійшли до нашого життя як зручний та комфортний транспорт. Він чудово підходить для порівняно невеликих компаній, що налічують від 10 осіб. Мікроавтобуси дозволяють швидко переміщатися з однієї точки в іншу, і при цьому вони набагато більш маневрені в порівнянні з великими автобусами, що особливо важливо в умовах міста.

Компанія Transmarine – це оренда мікроавтобуса для будь-яких цілей та перевезень на будь-які відстані. Ми пропонуємо клієнтам широкий вибір пасажирських бусів для будь-яких цілей. Здійснюємо перевезення на різні відстані, доступні поїздки як містом, так і по всій країні. Також ви можете замовити подорож і за кордон. Пропонуємо вигідні ціни на замовлення мікроавтобуса з водієм.

У яких випадках підійде оренда мікроавтобуса?

Мікроавтобус – це невеликий та комфортний транспорт. Його головна перевага – універсальність. Він чудово підходить для поїздок на будь-які відстані та для будь-яких умов подорожі. Ви можете замовити мікроавтобус для наступних цілей:

 • На весілля. Мікроавтобус дозволяє помістити гостей та забезпечує швидке та комфортне переміщення в умовах міста та за його межами. Цей транспорт забезпечує збирання гостей, відвідування різних локацій (наприклад, доставка до місця фотосесії, а потім до ресторану), а також розвезення додому після заходу.
 • Трансфер до аеропорту або на вокзал. Якщо вам потрібно дістатися компанією до транспортного вузла, бус стане відмінним рішенням. З його допомогою можна зібрати всіх учасників групи та одразу доставити в аеропорт разом із багажем.
 • Екскурсійна подорож. Мікроавтобус стане чудовим рішенням для екскурсійної поїздки для дітей та для дорослих. З його допомогою можна відвідати декілька місць за день максимально швидко та з комфортом.
 • Дружня поїздка на відпочинок. Можна орендувати мікроавтобус для того, щоби поїхати на відпочинок компанією. Бус підійде для поїздок на природу, море, гірський курорт тощо.
 • Поїздка за кордон. Якщо ви плануєте виїзд за кордон невеликою компанією, мікроавтобус чудово підійде для цього. Цей транспорт буде тільки для вас, ви зможете залишати у ньому свої речі та комфортно переміщатися між локаціями.

Таким чином, пасажирський бус – це абсолютно універсальний транспорт, здатний вирішувати найрізноманітніші завдання. І оренда мікроавтобуса у Києві можлива для будь-яких цілей завдяки Transmarine.

Переваги мікроавтобуса

Мікроавтобус має кілька важливих переваг. Цей транспорт користується великою популярністю, тому що він має такі плюси:

 • Місткість. Мікроавтобусом вважається авто, здатне вмістити від 10 до 22 пасажирів, включаючи водія. Цього цілком достатньо, наприклад, для екскурсійної групи студентів або для перевезення друзів та родичів нареченого під час весільних поїздок містом.
 • Комфорт. Перевезення пасажирів мікроавтобусом дозволяють здійснити поїздку максимально комфортно. Вони обладнані м’якими сидіннями, сучасні автобуси мають кондиціонери. Для далеких поїздок можна вибрати бус з телевізором.
 • Маневреність. Важливий фактор на користь оренди буса в столиці. Мікроавтобус набагато більш керований в умовах міських пробок і вузьких вуличок, якими великогабаритний транспорт рухатися не може. Для мікроавтобусів це не проблема.
 • Економічність. Найняти мікроавтобус вигідно і з погляду ціни. Сучасний дизельний бус споживає палива набагато більше, ніж легковий автомобіль. Це забезпечує низьку вартість поїздок як містом, і великі відстані.

Таким чином, замовлення мікроавтобуса для компанії 10-20 осіб стане чудовим рішенням з погляду ціни та якості послуг. Це чудовий варіант для перевезення людей на будь-які відстані.

Які мікроавтобуси можна замовити у компанії Transmarine?

Transmarine пропонує клієнтам широкий вибір мікроавтобусів для поїздок на будь-які відстані. Скориставшись нашими послугами, ви можете вибрати транспорт, який забезпечить найкращу поїздку з максимальним комфортом. Автопарк компанії Transmarine налічує велику кількість машин, завдяки чому ви отримуєте широку різноманітність варіантів для оренди мікроавтобусів. Ми пропонуємо орендувати німецькі мікроавтобуси Mercedes-Benz, клас Extralong. Це зручний транспорт, призначений для поїздок на будь-які відстані, у будь-який час.

Вони оснащені м’якими, зручними та широкими кріслами, завдяки чому пасажир буде їхати з комфортом протягом усієї поїздки. Транспорт оснащений DVD-плеєрами та телевізорами, що допоможе розважитись під час поїздки. У кожному авто є система клімат-контролю. Також в автобусах є мікрофон, що дозволяє їх використовувати для екскурсійних поїздок. Буси мають великі панорамні вікна, через які ви можете спостерігати за пейзажами.

Компанія Transmarine використовує мікроавтобуси із продуманою системою безпеки. Транспорт має ABS, ESP та інші необхідні системи, що значно знижує ризик ДТП під час поїздки. Кожне пасажирське крісло обладнане ременями безпеки. Замовивши мікроавтобус в оренду в Transmarine, ви можете бути впевнені, що поїздка буде комфортною і безпечною.

Чому варто вибрати Transmarine?

Transmarine постійно працює над тим, щоб будь-яка подорож з послугами нашої компанії залишила у вас тільки позитивні враження. Transmarine пропонує клієнтам такі переваги:

 • ​​Оренда мікроавтобусів з водієм. У Transmarine працюють професіонали з величезним водійським стажем. Співробітники нашої компанії завжди ввічливі та прислухаються до прохань та побажань пасажирів під час поїздки.
 • Відмінний технічний стан авто. Transmarine здійснює жорсткий контроль технічного стану автомобільної техніки. Всі транспортні засоби проходять технічний огляд та планові ремонтні роботи по пробігу. Крім того, ми стежимо за тим, щоб ви могли орендувати мікроавтобус не лише повністю справний, а й чистий. Миття машин здійснюється після кожного рейсу.
 • Можливість найняти мікроавтобус з водієм на будь-який термін. Неважливо, чи потрібен вам бус на кілька годин або на кілька днів, Transmarine надасть вам транспорт на будь-який час.
 • Суворе дотримання графіка подачі. Під час оформлення заявки клієнт вказує переважний час подачі авто. Водії прибувають на місце завчасно та без запізнень.
 • Наявність необхідних дозволів. Компанія Transmarine має всі необхідні дозволи та ліцензії на пасажирські перевезення. У тому числі йдеться і про міжнародні перевезення.
 • Страхування кожного пасажира. Усіх пасажирів застраховано під час поїздок. У разі будь-яких інцидентів клієнти Transmarine зможуть отримати компенсацію.
 • Можливість оренди для регулярних перевезень. Transmarine здійснює перевезення людей як разової, так і на регулярній основі. При необхідності ви можете орендувати мікроавтобус з водієм для розвезення співробітників на роботу.

Крім того, Transmarine пропонує і вигідні ціни на послуги оренди пасажирського мікроавтобуса. Ви можете вибрати будь-яку зручну схему оплати – за кілометр чи погодинно. Ознайомитись з повним прайс-листом ви можете безпосередньо на сайті Transmarine.

Оформити заявку на оренду транспорту можна будь-яким зручним для вас способом. Ви можете залишити заявку через спеціальну форму або зв’язатися з нами по телефону. Менеджер Transmarine надасть вам детальну інформацію про поїздку та допоможе вибрати відповідний варіант, залежно від ваших потреб. Крім того, фахівець розрахує підсумкову вартість послуг. Transmarine – це пасажирські перевезення на будь-які відстані, недорого та з максимальним комфортом.

Послуга оренди пасажирського мікроавтобусу від компанії Transmarine — для незабутніх поїздок по Україні та Європі.