Запросити інформацію

Оренда авто з водієм

Оренда авто з водієм — безпечне та комфортне рішення для особистих та ділових поїздок по Києву та Україні. В автопарку компанії ви знайдете автомобілі класу Комфорт та Бізнес.

Оренда автомобіля з водієм – це потрібна послуга в усьому світі, і наша столиця не є винятком. Автомобіль із досвідченим водієм забезпечує комфортне переміщення містом або за його межами. Окрім того, оренда авто з водієм – це гарантія своєчасної подачі, адже машина завжди приїжджає суворо у вказаний час.

Транспортна компанія Transmarine пропонує клієнтам таку послугу. Ми пропонуємо широкий вибір автомобілів, включаючи авто бізнес-класу. У Transmarine ви можете замовити машину на будь-яку кількість часу та для поїздок на будь-яку відстань як по місті, так і в будь-яке інше місто України.

У яких випадках це вигідно?

У столиці це може стати гарним рішенням у багатьох ситуаціях. Це дуже зручний варіант для клієнтів, яким потрібні швидкі поїздки на будь-які відстані. Оренда автівки з водієм стане оптимальним рішенням у таких ситуаціях:

  • Ділова зустріч. Поїздка автомобілем бізнес-класу або преміум-класу з водієм на ділову зустріч підкреслить ваш статус і дозволить дістатися потрібної точки міста вчасно та з комфортом.
  • Якщо ви – гість міста. Люди, які приїжджають до столиці у справах, часто не орієнтуються у цьому величезному місті. Тому дістатися самостійно потрібного місця може бути складно. Клієнт може бути впевнений, що його зустрінуть і доставлять на потрібну адресу.
  • Якщо потрібні поїздки у кілька місць містом. Наприклад, якщо необхідно відвідати кілька зустрічей, які відбуваються у різних місцях.
  • Швидкий трансфер. Якщо клієнту потрібно дістатися аеропорту або на вокзал до певного часу.

Таким чином, послуга замовлення автівки з водієм принесе вам реальну користь та допоможе підкреслити ваш статус.

У чому переваги?

Як мінімум, це дозволить вам вільно розпоряджатися власним часом. Клієнти можуть орендувати автівку на цілий день чи навіть на добу. Це дозволить повноцінно спланувати день. Водій чекатиме вас на вказаному місці стільки часу, скільки буде потрібно.

Оренда дозволяє вам спланувати бюджет. Ви відразу знатимете, скільки коштуватиме послуга. Неможлива ситуація як у таксі, коли водії можуть відмовитись від замовлення через малу ціну поїздки. У даному випадку ви точно знатимете, скільки потрібно заплатити за послуги, і водій точно приїде за вами у потрібний час.

Ще одна важлива перевага – не потрібно витрачати час на очікування. Таксі може їхати довго, якщо потрапить у пробку на шляху на місце подачі машини, або у вашому районі просто не буде вільних машин. Іноді водій може скасувати замовлення, не пояснюючи причин. Якщо ж ви вибираєте машини з водієм, вас чекатимуть у вказаному місці завчасно. Вам достатньо лише вказати час, коли ви збираєтеся виїхати, і водій прибуде на потрібну точку заздалегідь.

Крім того, вибір послуги оренди важливий і з погляду безпеки. Таксі завжди загадка, оскільки технічний стан автомобіля часто не знає навіть сам водій. Автівки таксі мають великі пробіги, але обслуговуються не завжди регулярно. Та й сам водій може бути недосвідченим або з агресивним стилем водіння. Вибираючи машину з водієм, ви можете бути впевнені в тому, що транспорт технічно справний і обслужений, а керовець має високу кваліфікацію.

Компанія Transmarine

Компанія Transmarine пропонує клієнтам послугу оренди авто з водієм в Києві. У нас ви знайдете широкий вибір легкових автомобілів. Ми пропонуємо машини бізнес-класу та преміум-класу, тому ви можете вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

Всі автомобілі Transmarine знаходяться в ідеальному технічному стані. Транспортні засоби регулярно проходять технічний огляд та обслуговуються. Тому вони є абсолютно безпечними. Крім того, Transmarine стежить за зовнішнім виглядом авто. Всі машини проходять миття та чищення салону після кожного рейсу.

У Transmarine працюють водії з великим водійським стажем. Наші водії ввічливі, добре виглядають та акуратно водять авто, також прислухаючись до побажань клієнтів.

Ціна послуги розраховується або за кілометражем, або за часом. Ви можете замовити оренду автівки погодинно, на цілий день, на добу та більше. Фахівці Transmarine розрахують ціну відразу після подачі вами заявки. Ви можете залишити заявку на сайті або зв’язатись із менеджерами за телефоном.

Оренда автомобілів Transmarine — послуга для найвибагливіших пасажирів