Запросити інформацію

Розвезення співробітників

Організація корпоративного перевезення працівників вашої компанії до будь-якої точки Києва чи області.

Розвезення співробітників – це популярне рішення багатьох компаній. Насамперед, це комфорт та безпека для співробітників. Але в багатьох випадках розвезення працівників і зовсім є необхідністю, якщо підприємство знаходиться далеко за містом. У таких випадках обійтися без організованого перевезення працівників складно.

Компанія Transmarine пропонує клієнтам послуги розвезення співробітників у Києві та області. Ми організуємо доставку вашого персоналу до будь-якої точки столиці або до будь-якого міста регіону. Гарантуємо швидкий трансфер з точним дотриманням часу, можливість збору та розвезення спеціалістів додому після роботи.

Які послуги можуть замовити клієнти Transmarine?

Розвезення персоналу від компанії Transmarine включає всі необхідні послуги, які потрібні для ефективної роботи. Ми пропонуємо:

  • Збір співробітників із дому або з певної точки збору.
  • Перевезення на ваше підприємство.
  • Розвезення додому після робочого дня.

Також ви можете замовити окремі послуги. Наприклад, перевезення персоналу лише в один бік – на підприємство чи з роботи. Корпоративне розвезення персоналу від Transmarine може здійснюватися у будь-які дні тижня. Графік узгоджується індивідуально, і за потреби його можна змінити. Можливе як денне, так і нічне службове розвезення.

Який транспорт пропонує Transmarine?

Компанія Transmarine пропонує послуги розвезення різних видів транспорту. Розвезення персоналу здійснюється будь-якими необхідними транспортними засобами, залежно від кількості осіб та багажу. Перевезення працівників може здійснюватися такими видами транспорту.

  • Мінівен. Підійде для маленьких компаній, яким необхідно перевозити до 8 співробітників.
  • Мікроавтобус. Стане хорошим рішенням для груп до 19 осіб.
  • Автобуси. У Transmarine ви можете замовити пасажирські автобуси для організації перевезення співробітників в кількості від 22 до 50 осіб за один рейс.

Таким чином, у компанії Transmarine ви знайдете варіанти, що оптимально підійдуть для вашого випадку. Можливе розвезення персоналу в нічний час або денний період як одним автобусом, так і кількома транспортними засобами. Наприклад, можна організувати розвезення із різних районів міста 2-3 автобусами, щоб дорога не займала багато часу та не втомлювала персонал.

Переваги Transmarine

Компанія Transmarine – це якісне та швидке розвезення співробітників. Ми надаємо транспортні послуги у необхідних обсягах. Transmarine може здійснювати перевезення будь-якої кількості співробітників. Ми надамо необхідну кількість транспорту, який забезпечить всі потреби вашого підприємства. Ми пропонуємо комфортабельний транспорт, і всі ваші співробітники добиратимуться на підприємство та з роботи з максимальною зручністю.

Мікроавтобуси та автобуси проходять технічний огляд строго по пробігу. Ми постійно стежимо за технічним станом транспортних засобів. Усі робочі автобуси повністю безпечні. Кожне сидіння обладнане індивідуальними ременями безпеки. Якщо є ознаки несправності транспортного засобу, Transmarine швидко знаходить для нього заміну. Великий автопарк мінівенів, мікроавтобусів та автобусів дозволяє випустити на маршрут інший транспортний засіб для корпоративного перевезення.

Розвезення співробітників компаній у Transmarine здійснюють водії з величезним водійським стажем. Наші фахівці чудово знають місто, тому можуть максимально швидко довезти співробітників до будь-якої точки міста чи області. Ми працюємо із суворим дотриманням графіка. Водії Transmarine працюють відповідно до корпоративних стандартів. Вони завжди ввічливі та реагують на будь-які прохання з боку пасажирів.

Пропонуємо вигідні ціни на денне або нічне розвезення персоналу. Розрахунок здійснюється індивідуально. Наш менеджер розрахує вартість послуг після вашого звернення та відповість на будь-які запитання.

Розвезення співробітників компанією Transmarine - автобуси, мікроавтобуси, мінівени, легкові автомобілі.