Запросити інформацію

Замовити автобус на весілля

Весілля – це важливе, урочисте і відповідальна подія в житті кожної людини! Така важлива подія завжди планується завчасно,  а одним з важливих пунктів організації весілля є оренда мікроавтобуса на весілля або оренда легкових автомобілів для молодих і гостей.

Як показує практика, замовляти мікроавтобус або автомобілі на ваше весілля слід, якщо не за пів року, то вже точно не за пару днів до заходу! У цій статті ми б хотіли поділитися практичними рекомендаціями щодо правильного вибору мікроавтобуса вам на свято і всіх пов’язаних з цим моментів.

Рекомендація № 1 – краще замовити автобус на весілля місяці за 2, мінімум за 3 тижні

І варто замовляти транспорт разом з водієм, тим самим ви уникнете зайвих турбот. Адже весілля – це ваше свято, а тому ви не повинні думати ще й про пошук і підбір водія для орендованого транспорту, адже окремо запрошений водій хоч і має практику водіння, але на вашому окремо орендованому транспорті немає.

Практичний за все, буде якщо ви займетеся питанням замовлення автобуса на весілля відразу після подачі вашої заяви в ЗАГС. Адже, якщо подумати, навіщо відкладати це питання на потім, адже вам так чи інакше його доведеться вирішувати, а з цього на наш погляд краще закрити його відразу і зосередитися на інших питаннях.

Ще однією причиною того, чому замовлення автобуса на ваше весілля, все-таки, повинне відбуватися заздалегідь – це той факт, що більшість весіль припадає на суботу, а саме в цей день, якщо це літній період, люди часто замовляють автобуси, щоб поїхати на море, виїхати за місто на природу або організувати турпоїздку т.д. Тому не дивуйтеся, якщо виявиться що за пару днів до вашого заходу може виявитися так, що весь транспорт або той що вам би підійшов по посадкових місцях і комфортності просто вже орендований.

Рекомендація № 2 – по можливості укладайте договір з транспортною компанією

Часто буває так, що при замовленні автобуса на весілля в Києві, люди покладаються на волю випадку і на те, що все пройде без форс-мажорів. Але ж буває все навпаки, тому щоби транспортна компанія несла відповідальність перед вами в разі будь-яких проблем з її боку (а значить прикладала максимум зусиль до надання вам найкращого сервісу), ми рекомендуємо укладати договір.

У договорі обов’язково звертайте увагу на наступні моменти:

  • Яка марка і моделі автобуса вказана, який держ. номер. Ці деталі допоможуть вам в отриманні саме того транспорту, який ви взяли в оренду.
  • Передбачайте, щоб транспортна компанія мала можливість надати вам заміну транспорту. Бувають форс-мажорні ситуації, коли з вини компанії саме та модель транспортного засобу, що ви замовили, не може бути використана. У цій ситуації вам варто вимагати заміну на аналогічний автобус. Не забувайте про такі пункти у вашому договорі. У разі, коли виконавець не зміг виконати свої зобов’язання, він повинен повернути вам сплачені гроші. До слова, транспортна компанія Трансмарин ніколи не підводить своїх клієнтів, оскільки весь наш транспорт завжди в справності і регулярно проходить техогляд.

Рекомендація № 3 – модель і місткість мають значення

Навряд чи старенький ПАЗ або Ікарус дуже гармонійно зможе вписатися в святкову ходу. Сучасний автопарк нашої компанії складається з таких марок як Mercedes Benz, Neoplan, Volvo, Isuzu, Volkswagen, Hyundai. Це комфортабельні автобуси або мікроавтобуси з кондиціонерами, зручними посадковими місцями. Це ще одна причина орендувати транспорт у нас.

Мабуть, єдиний практичний критерій. Для невеликої кількості запрошених підійдуть мінівени на 9-12 місць. Пишне свято на понад 50 осіб потребують повноцінний автобус.

Рекомендація № 4 – зовнішній вигляд має бути на рівні

Стосовно весільного кортежу зовнішній вигляд автобуса дійсно має значення. Транспорт чорного кольору буде виглядати негармонійно в складі білого кортежу. Також, слід переконатися, що засіб має мати пристойний вигляд: без подряпин, плям, вм’ятин.

Навіть якщо ви ще жодного разу не орендували мікроавтобус або автобус у транспортній компанії, звертаючи увагу на такі досить прості поради ви зможете правильно вибрати потрібний вам транспорт на ваше весілля.

Транспортна компанія «Трансмарин» має пристойний автопарк, де ви як клієнт ну обов’язково зможете знайти відповідний саме для вас варіант весільного автобуса або автомобіля для ваших гостей з:

  • клімат-контролем;
  • відкидними кріслами;
  • чистим і акуратним салоном;
  • ввічливим і досвідченим водієм.

Ми будемо дуже раді, якщо ця невелика стаття допомогла вам.