ru en

 
 
Зателефонуйте нам за номером:
+380 (44) 576-22-55
+380 (50) 312-22-10

Детальніше...

Звертаємо вашу увагу на те, що замовлення автобуса краще планувати заздалегідь, так як це дозволить оптимально організувати роботу транспорту.

 

Автопарк


Ми володіємо власним парком сучасних комфортабельних автобусів Mercedes Benz, Volvo, Isuzu, Volkswagen. У нас можна замовити автобус, пристосований для одноденних і багатоденних поїздок в будь-який час року, за будь-яких погодних умовах і на будь-які відстані.

Наші послуги

Транспортна компанія «Трансмарін» має широкі можливості для організації поїздок за маршрутами на будь-які відстані та будь-якої складності в комфортабельних автобусах міжнародного рівня. Безпека пасажирів в дорозі забезпечується, насамперед, високою кваліфікацією наших водіїв, які регулярно проходять атестацію на професійну придатність. Всі наші водії мають великий стаж роботи, відмінно знають Київ і основні туристичні маршрути і вміють працювати з людьми. Перед виходом водія в рейс проводиться обов'язкове медичне обстеження. У поїздках тривалістю більше одного дня позмінно працюють два водія; замовник оплачує проживання водіїв у готелі та їх дворазове харчування.

Наші автобуси обладнані електронними системами контролю руху та ергономічними кріслами сучасної конструкції з ременями безпеки .

Комфорт пасажирів забезпечується системами кондиціонування, вентиляції та опалення. Автобуси оснащені відео та аудіо апаратурою, біотуалетом, кухнею, багажними відсіками .

В якості додаткової послуги в тривалих поїздках ми надаємо питну воду і продукти харчування.

Усі пасажири на час поїздки застраховані згідно з чинним законодавством України.

Замовлення великої кількості автобусів сплачується за спеціальними, нижчими тарифами .

 Зустрічі на вокзалах і аеропортах

Зустріч в аеропорту дуже актуальна для тих , хто не може особисто зустріти рідних, друзів або партнерів по бізнесу. Наші співробітники зустрінуть вашу сім'ю або одного, клієнтів або партнерів в аеропорту , і вчасно доставлять їх за вказаною адресою, у найшвидший спосіб. До послуг клієнтів - комфортабельні автомобілі, автобуси і мікроавтобуси, та, звичайно, високопрофесійні водії , можливість не піклуватися про збереження багажу і повне виключення неприємних ситуацій у громадському транспорті.

Організувати зустріч в аеропорту можна по телефону. Отримуючи необхідну інформацію, водій зустрічає людей, зазначених клієнтом, допомагає розмістити багаж, і швидко доставляє їх в пункт призначення. Зустріч в аеропорту заощадить дорогоцінний час і сили пасажирів при перевезенні .

Також при необхідності ми можемо оперативно забезпечити клієнтів ж/д і авіаквитками в будь-якому напрямку від наших партнерів-провідних агенцій з продажу квитків, бронювання готелю, допомогу з документами, або залучення інших додаткових послуг, за спеціальними умовами, від наших партнерів. 

 Обслуговування корпоративних заходів

Практично всі, і великі, й дрібні , компанії проводять корпоративні заходи . Деякі компанії практикують туристичні поїздки чи спортивні заходи кожен місяць , деякі роблять це всього лише на День Народження фірми або директора фірми .

У будь-якому випадку набагато зручніше замовити автобус або мікроавтобус у нас і Ваші співробітники будуть НАДІЙНО доставлені туди-назад на нашому кофортабельном транспорті.

 Обслуговування приватних заходів

Серед наших клієнтів досить багато людей, які замовляють в нашій компанії автобуси на весілля.

Кожен, хто хоча б раз організовував весілля, зіштовхувався з проблемою доставки гостей в ЗАГС і далі. Звичайно можна всіх гостей розсадити по автомобілях і пересуватися по міських пробках цілої процесією . Але набагато зручніше замовити автобус у нас і з комфортом доставити гостей в ЗАГС, а потім проїхати по пам'ятних місцях міста !

Зверніться до нас, і транспортна проблема виявиться найлегшим пунктом в організації весілля!

 Екскурсійне обслуговування по Україні та зарубіжжю

Після недовгої перерви в життя дітей повертаються шкільні екскурсії по Україні. Щоб ці екскурсії були зручними, ми пропонуємо свої послуги в замовленні автобуса для перевезення дітей. Класи бувають різними за чисельністю, і тому є можливість замовити оренду автобуса з усіма зручностями, або ж орендувати мікроавтобус для короткої поїздки невеликим класом. Обираючи нас, ви можете бути впевнені, що поїздка на нашому автобусі пройде з дотриманням усіх правил пасажирських перевезень, а наші водії забезпечать безпечний та комфортний перебіг шкільної екскурсії .

Ми виконуємо свою роботу , а діти отримують можливість взяти від екскурсії все, що можна, до краплі, розширюючи свої знання і кругозір .

 Доставка співробітників

Багато великих компаній, заводи, фабрики або розташовуються за межами Києва, або мають за Києвом офіси та склади . Перед керівництвом підприємств виникає проблема доставки співробітників на роботу. Як правило, компаніям незручно купувати власний автотранспорт, обслуговувати його, закуповувати паливо і т.д.

Ми можемо організувати професійну доставку Ваших співробітників на комфортабельних автобусах з кондиціонером чітко в призначений час.

Така послуга дуже зручна з ряду причин: по-перше, це комфортне перевезення різних за величиною груп людей, по-друге, час і маршрут перевезень при оренді автобуса регламентує клієнт, і, по-третє, це реальна економія грошей клієнта , оскільки наша компанія з готовністю робить знижки на постійні пасажирські перевезення. Забезпечте своїх співробітників і робітників зручним транспортом !

 Обслуговування масових спортивних та розважальних заходів

Оренда автобусів для змагань є потрібною послугою не тільки для вболівальників, готових всюди їздити за своєю командою і підтримувати її у вирішальні моменти спортивного життя, а й для самих спортсменів. Відомі команди, які заручилися спонсорською підтримкою, зазвичай мають у своєму розпорядженні власний комфортабельний автобус, але навіть вони іноді змушені скористатися послугами оренди автобусів, наприклад, якщо їх транспортний засіб зламався. А для молодих початківців команд, які ще не досягли висот у спорті, надання послуги з оренди автобусів особливо знадобляться.

Також замовлення автобуса на спортивні заходи необхідне відданим фанатам для відвідування спортивних заходів свого улюбленого клубу. Адже трансляція матчу по телевізору не може зрівнятися з особистою присутністю на спортивній події. Тільки на стадіоні уболівальник може по-справжньому відчути єдність зі своєю командою , по-своєму пережити всі гострі моменти гри і відчути незабутній смак перемоги .