ru

 
 
Зателефонуйте нам за номером:
+380 (44) 504-22-82
+380 (50) 312-22-10
+380 (66) 706-00-73

Детальніше...

Звертаємо вашу увагу на те, що замовлення автобуса краще планувати заздалегідь, так як це дозволить оптимально організувати роботу транспорту.

 

Автопарк


Ми володіємо власним парком сучасних комфортабельних автобусів Mercedes Benz, Volvo, Isuzu, Volkswagen. У нас можна замовити автобус, пристосований для одноденних і багатоденних поїздок в будь-який час року, за будь-яких погодних умовах і на будь-які відстані.

Це корисно знати

Весілля

При розрахунку необхідного часу порахуйте :

 • Шлях від будинку нареченого до будинку нареченої
 • Час на прикрасу автомобіля (при замовленні можете вказати, щоб машина прийшла відразу прикрашена)
 • Час на викуп нареченої, вихід з будинку
 • Дорога до РАГСу
 • Церемонія в РАГСі (близько 2 годин)
 • Прогулянка містом (розумно відвести на це 1,5-2 години , так як за менший час нічого не встигнете , за більшу - просто втомитеся)
 • Останній час, як правило, час на який замовлено ресторан .
 • При оздобленні кулями і живими квітами, швидкість автомобіля буде не більше 40 -50 км / год інакше вся Ваша композиція розлетиться. Для уникнення неприємних розмов з водієм, якщо ви хочете самостійно прикрасити замовлену машину, то обговоріть це попередньо з нашої транспортної компанією.
 • Врахуйте, що час шляху подовжується у весняно-літній сезон в п'ятницю , починаючи з 16.00, коли всі їдуть на дачі. Пробки можуть бути ввечері в неділю в районах виїзду з Києва, на шосе і в самому місті. У робочі дні, години пік, в основному, з 8.00 до 11.00 вранці і з 17.00 до 19.30 ввечері, особливо в центрі. У ці тимчасові проміжки краще розраховувати час з запасом.

Міжнародний автобусний тур

Автобусний тур - подорож не з легких , хоча і має масу переваг.

Перше, що ви повинні зробити - ретельно вивчити програму.

Зверніть увагу , звідки починається ваше власне автобусне турне, тобто, де саме ви сідаєте на автобус.

А тепер про найстрашнішу небезпеки - автобус може зламатися. Звичайно, це не норма, а вкрай рідкісний виняток із правил. Адже навіть передбачивши все , ВСЕ передбачити неможливо. Не намагайтеся звинувачувати водіїв , швидше від цього автобус не поїде. Все обов'язково буде виправлено . Якщо ж поломка (або , не дай Бог , аварія) серйозна , транспортна компанія "Трансмарін" одразу надішле інший автобус . Ви все одно встигнете .

 Ще один важливий момент. Ознайомившись з картою відстаней, важливо врахувати, що, якщо від Києва до Берліна 1400 км, а максимально дозволена швидкість туристичного автобуса 90 км на годину, то ви абсолютно точно не прибудете в Берлін через 15,5 годин. Адже вам необхідно буде подолати два кордони (де багато залежатиме від політичної ситуації, настрою прикордонників і митників, черги автобусів з туристами та іншихчинників, що не залежать від жодного з факторів) і проїхати через всю Польщу. Напевно, комусь із вас трапиться затриматися на санітарній стоянці, в магазині або ресторанчику по дорозі – це вже ми знаємо точно. Не гнівайтесь один на одного , посміхайтеся, любіть своїх попутників. Ми такі різні, а дорога одна і така довга! Вам може не сподобатися чимось шофер, буває й таке. Ви, напевно, вели б автобус краще, професійніше, але зараз ви турист, і не намагайтеся сісти за баранку автобуса в середині маршруту . Тому не варто псувати настрій собі і оточуючим.

Існує ще один варіант подорожі - автобус підхоплює вас вже в центрі Європи, наприклад, у Варшаві, куди ви добираєтеся літаком або поїздом, що набагато комфортніше, хоча і дорожче. Правда, вам не доведеться проїхати через всю Польщу, а значить відчути «гостинність» прикордонників.

Ні в якому разі не запізнюйтесь до певної години і місця збору групи. Не змушуйте всю групу чекати вас, не змушуйте шоферів і гіда хвилюватися, що з вами щось сталося, і затримувати усю групу. Адже туристи мають рацію, і гід буде змушений рахуватися з їх думкою.

І звичайно, не соромтеся звертатися до гіда або супроводжуючого за порадами. Обізнані люди поганого не порадять.

Що належить брати з собою в тривалу поїздку

 • Більш зручні та практичні речі
 • Документи
 • Продукти харчування тривалого зберігання, що не псуються
 • Парасольку
 • Кружки з ручкою, точніше пластмасові, для окропу, ложку, відкривачку, штопор, європейську валюту (деякі банки здійснюють обмін доларів на європейську валюту без комісії )
 • Дозвіл на вивезення валюти , якщо сума у розрахунку на одну людину перевершує дозволений ліміт . У дозволі на вивезення повинна бути вказана валюта, яку Ви маєте в наявності

Під час поїздки

 • Під час поїздки в автобусі, не дозволяється ходити по салону автобуса без необхідності.
 • Під час поїздки в автобусі, не дозволяється відволікати водіїв автобуса під час руху. Усі Ваші питання вирішить супроводжуючий групи .
 • Біотуалетом в автобусі дозволяється скористатися тільки під час руху автобуса. Під час стоянки автобуса користуйтеся стаціонарними туалетами.
 • Під час стоянки крісла потрібно повернути в початкове положення, винести накопичене сміття .
 • Палити в автобусі, як під час поїздки, так і під час стоянки категорично забороняється.
 • При зупинці на автозаправних станціях краще перебувати на безпечній відстані від паливних резервуарів і паливороздатних колонок .