ru

 
 
Зателефонуйте нам за номером:
+380 (44) 504-22-82
+380 (50) 312-22-10
+380 (66) 706-00-73

Детальніше...

Звертаємо вашу увагу на те, що замовлення автобуса краще планувати заздалегідь, так як це дозволить оптимально організувати роботу транспорту.

 
Статті
28.09.2018

Надійна і доступна транспортна компанія в Києві

У нашому житті досить часто виникає потреба в послугах транспортних перевезень, активний світ в якому ми зараз живемо змушує нас рухатися в його швидкому темпі. Незалежно від того ким працює людина, яку посаду він займає і в якій сфері працює, він хоча б раз скористався послугами такого типу.

Наша транспортна компанія "Transmarine" надає широкий перелік послуг в цьому напрямку. Ми надаємо не тільки послугу з перевезення пасажирів, а й займаємося доставкою багажу, організацією трансферів, надаємо в оренду автобуси, мікроавтобуси та мінівени.

У наших силах задовольнити бажання і потреби будь-яких замовників і виконати наші послуги на найвищому рівні і якістю. Все це можливо завдяки команді професіоналів, які працюють в нашій компанії. Варто зауважити, що ми турбуємося про час наших клієнтів, тому оформлення замовлення наших послуг відбувається досить швидко і декількома способами. Першим варіант це телефонний дзвінок нашого менеджера або ж замовити послугу через наш сайт.

У спектр послуг "Transmarine" входить перевезення пасажирів до 49 посадочних місць в одному автобусі, це відмінно підходить для перевезення людей під час проведення заходів, таких як ювілеї, весілля, туристичні екскурсії, фестиваль або концерт. Як ми вже неодноразово заявляли наша транспортна компанія може забезпечити трансфер в аеропорт, або з нього.

Ознайомитися з усім переліком наших послуг, можна досить легко, просто відвідавши веб-сайт нашої компанії в інтернеті. На ньому ж ми вказали точну вартість за надання наших послуг, якими Ви будите приємно здивовані.

На сторінці обраної послуги докладно описані всі деталі поїздки, перевезення, оренди, її ціна за 1 км. або за 1 годину, яким є мінімальним замовленням і інші подробиці.

 З нашою компанією, Ви зрозумієте, що поїздки можуть бути не просто комфортними і простими, але ще і недорогими, і до слова швидкими. А всі негативні спогади, які пов'язані з процесом заколювання послуг, можна відкинути в сторону або просто викинути з голови Подорожуйте разом з нами!

Грамотне лавірування в цінах зробить нашу з вами угоду взаємовигідною. Ті, наші замовники, які неодноразово замовляв послугу "оренда автобуса", могли не раз порівняти вартість наших послуг і ті витрати, что їм потрібно було б у них при утриманні та техобслуговуванні власного автопарку, а так само виплати регулярної зарплати досвідченим водія, яких потрібно було б ввести в штат.

Автопарк


Ми володіємо власним парком сучасних комфортабельних автобусів Mercedes Benz, Volvo, Isuzu, Volkswagen. У нас можна замовити автобус, пристосований для одноденних і багатоденних поїздок в будь-який час року, за будь-яких погодних умовах і на будь-які відстані.