ru

 
 
Зателефонуйте нам за номером:
+380 (44) 504-22-82
+380 (50) 312-22-10
+380 (66) 706-00-73

Детальніше...

Звертаємо вашу увагу на те, що замовлення автобуса краще планувати заздалегідь, так як це дозволить оптимально організувати роботу транспорту.

 
Статті
19.09.2018

Оренда Mercedes-Benz Sprinter

Як у вантажних автомобілів є поділ на вагові категорії, так і у пасажирських автомобілів є поділ на класи за кількістю пасажирських місць. Наша транспортна компанія, має великий автопарк сучасних мікроавтобусів для різних цілей, що дає нам можливість обслужити будь-які потреби в сфері пасажирських перевезень за кількістю людей. Наша компанія пропонує вам розглянути послугу «Оренда мікроавтобуса Mercedes Sprinter» - він є, одним з кращих в своєму класі, якість і характеристики якого вважаються еталоном для багатьох автовиробників.

Власний багаторічний досвід пасажирських перевезень і статистика замовлень з пасажирських перевезень, показує, що саме мікроавтобус Mercedes Sprinter є найбільш поширеною і улюбленою моделлю по в своєму класі посадочних місць. Саме з цього наша транспортна компанія приділяємо велику увагу цьому напрямку.

Mercedes Sprinter буде корисним, якщо вам знадобитися:

Мікроавтобус на весілля

Трансфер з / в аеропорт

Развозка співробітників

Просто оренда автобуса

У будь-якому випадку незалежно від того для яких цілей вам знадобиться Спринтер, наша транспортна компанія завжди готова прийти до вас напомощь і надати вам послуги на дуже високому рівні.

Оренда мікроавтобуса Mercedes Sprinter: Київ, Київська область і вся Україна

Комфортні умови і відмінний технічний стан наших мікроавтобусів Sprinter, оренду яких ми надаємо вже більше 15 років, дозволяє нашій транспортної компанії здійснювати перевезення не тільки по Києву і області, а й надавати послуги пасажирських поїздок по всій країні. Замовлення і оренда Mercedes Sprinter, ціна якого у нас одна з найдоступніших серед наших конкурентів, дасть вам можливість поїхати на море або в гори, зустріти ваших гостей, провести весілля, відправити ваших дітей на екскурсію або ж відвідати найкрасивіші місця нашої прекрасної країни. І якщо ви вирішили що вам потрібен саме Mercedes Benz Sprinter, ми зможемо надати вам його в оренду разом з комфортним салоном, для вашої поїздки.

Автопарк


Ми володіємо власним парком сучасних комфортабельних автобусів Mercedes Benz, Volvo, Isuzu, Volkswagen. У нас можна замовити автобус, пристосований для одноденних і багатоденних поїздок в будь-який час року, за будь-яких погодних умовах і на будь-які відстані.