ru

 
 
Зателефонуйте нам за номером:
+380 (44) 504-22-82
+380 (50) 312-22-10
+380 (66) 706-00-73

Детальніше...

Звертаємо вашу увагу на те, що замовлення автобуса краще планувати заздалегідь, так як це дозволить оптимально організувати роботу транспорту.

 
Статті
13.05.2018

Орендува мікроавтобусу чи аренда мінівену? "За" та "Проти"

Досить часто простий обиватель плутає "Мінівен" і "Мікроавтобус", і це часто ставати причиною непорозумінь у разі оренди відповідного транспортного засобу. Незважаючи на той факт, що обидва транспортні засоби мають подібності, відмінності між ними теж є, і вони як правило бувають суттєвими при вирішенні поставлених для них завдань, які пов'язані з перевезенням пасажирів.

Мінівен

Якщо перекласти з англійської мови, то стане зрозуміти, що мінівен означає: "маленький фургон". Від легкових автомобілів він відрізняється великою кількістю посадочних місць, комфортом і вантажопідйомністю, але при цьому все ж поступається мікроавтобусу. Відмінними рисами автомобіля з таким типом кузова є збільшений салон, а так само можливістю його трансформації при певній маніпуляції з сидіннями. Конструкція бічних пасажирських дверей у такого автомобіля може бути як з орними конструкції, так і розсувний, це в свою чергу дає можливість безпреградного доступу до третього пасажирському ряду крісел.

Переваги

У порівнянні з легковими авто, мінівен - має більш просторий салон і часто максимально комфортабельний. Відстань між сидіннями і висота стелі в салоні, забезпечують повне зручність і комфорт пасажирам при поїздці на тривалі дистанції. Місткість цього автомобіля вище ніж у седана і хетчбека, як за обсягом багажу, так і за кількістю перевезених людей. Трансформації декількох сидінь, дозволить вам помістити в салон авто відносно великі і габаритні вантажі.

Такий тип автомобіля користується великою популярністю у любителів подорожей, людей, які віддають перевагу активному, енергійний, рухливий спосіб життя, а також сімейних пар в родині яких кілька дітей віком від 4 років. Мінівен буде корисний вам в організації трансферу в аеропорт або на вокзал, а так само при зустрічі делегацій, партнерів і просто гостей, який потрібно буде перевезти по місту або за його межі.

Що дає оренда мінівена?

Мінівен - стане відмінним рішення, якщо є потреба в перевезенні людей групою до 9 осіб, а так само їх багажу, який може являти собою габаритні сумки. Комфортабельний авто цього класу зможе допомогти в організації корпоративу, весільного заходу або ж трансферу з аеропорту. Оренда мінівена за вартістю обійдеться вам в меншу суму ніж замовлення двох легкових автомобілів.

Мікроавтобус

Мікроавтобус по праву можна вважають універсальним автомобілем. Цей маневрений транспорт здатний перевозити групи людей від 16 до 19 на різні заходи, події, зустрічі, використовуватися для трансферу, часто замовляють мікроавтобус для виїзду на природу, перевезення людей на весіллях і т.д.

Переваги оренди мікроавтобусів

Назва цього виду транспорту говорить сама за себе "мікроавтобус" - тобто автобус в мініатюрі. Він відрізняється від автобуса меншими габаритними розмірами і кількістю пасажирських місць. Чи не дивлюся на те, що в порівнянні з автобусом у мікроавтобуса менше посадочних місць, їх все ж більше ніж у мінівена. Перевагою перед автобусом є його маневреність в міських поселеннях, перевагою перед мінівеном як ви вже здогадалися, є пасажиромісткість. Ці переваги роблять дуже привабливою оренду мікроавтобусів так як він дозволяє вирішувати різні транспортні завдання. Такі як оренда мікроавтобуса на весілля, трансфер з аеропорту, замовлення мікроавтобуса на захід і т.д.

Можливості мікроавтобусів

Оренда мікроавтобусів розширює коло можливостей його використання в порівнянні з мінівеном. Причиною тому є більш висока вантажопідйомність, а так само місткість мікроавтобуса. Звичайно його маневреність явно менше ніж у мінівенів, але рівень комфорту знаходяться приблизно на одному рівні.

Мікроавтобуси широко використовуються для перевезення людей по місту і за його межами. Сучасні моделі цього класу можуть бути обладнані всім, що необхідно для і комфортного, подорожі на середні та дальні відстані. Завдяки клімат-контролю і системі кондиціонування повітря, в салоні транспортного засобу завжди комфортна атмосфера, незалежно від того, яка погода за межами салону. Вартість оренди мікроавтобуса як правило вище в порівнянні з мінівенами, але варто розуміти, що число посадочних місць, так само вище.

Місткий мікроавтобус - стане відмінне рішення для весільного кортежу. Досить часто підприємства і організації замовляють мікроавтобус для розвезення своїх співробітників на роботу і назад. Вони так само широко застосовуються для поїздок екскурсійного характеру і корпоративних заходів або поїздок на природу. Мікроавтобус допоможе вам зустріти або ж проводити велику групу людей в аеропорт або залізничний вокзал, тому для трансферу він теж підійде більш ніж.

Мінівен і мікроавтобус схожі між собою, і дозволять вирішити завдання однотипного характеру. При виборі основним фактором є кількість людей яких вам потрібно перевести і приблизну кількість їх багажу, і вже з цього прийняти для себе рішення, що більш вигідно використовувати, звернувшись за послугою оренди в транспортну компанію.

Автопарк


Ми володіємо власним парком сучасних комфортабельних автобусів Mercedes Benz, Volvo, Isuzu, Volkswagen. У нас можна замовити автобус, пристосований для одноденних і багатоденних поїздок в будь-який час року, за будь-яких погодних умовах і на будь-які відстані.