ru

 
 
Зателефонуйте нам за номером:
+380 (44) 504-22-82
+380 (50) 312-22-10
+380 (66) 706-00-73

Детальніше...

Звертаємо вашу увагу на те, що замовлення автобуса краще планувати заздалегідь, так як це дозволить оптимально організувати роботу транспорту.

 
Статті
30.04.2018

Оренда автобуса для поїздки на природу

Що може бути краще для дітей, які перебувають на канікулах ніж поїздка на природу? Цей вид відпочинку дуже популярний серед школярів і студентів під час їх канікул, так само під час виїзду на природу дуже зручно проводити різні виїзні тренінги, та й просто відпочинок співробітників фірм не мало важливий. Поїздка та відпочинок на природу завжди вимагає ретельної, організованої підготовки. Дуже важливо в цій ситуації забезпечити і комфортний транспортний засіб для цього знадобиться замовити туристичний автобус.

Оренда автобуса дозволить досить швидко і з прийнятним комфортом прибути до місця відпочинку, і виключить зайві витрати пов'язані з транспортом. Для того що б ваша поїздка на природу була не нудною і більш пізнавальної, Ви легко зможете додати в поїздку екскурсію по найближчих пам'яток регіону. Поцікавтеся також про додаткові пропозиції і функція, які може надати компанія - це зможе підвищити комфорт і якість вашої поїздки.

Транспортна компанія «ТРАНСМАРИНА» використовує транспорт, який з регулярністю проходить повний, детальний технічний огляд, наші автобуси завжди справні. Для того щоб ваша поїздка була швидкою і без несприятливих ситуацій у нас працюють виключно досвідчені водії, які зможуть впоратися з будь-якими непередбаченими ситуаціями на дорозі під час вашого подією. Також не мало важливий пункт вартості оренди мікроавтобуса, для цього наші фахівці розроблять для Вас оптимальний маршрут з урахуванням особливості місцевості що скоротить вартість і час вашої поїздки на природу. Обов'язково обговоріть з представниками транспортної компанії поїздку дітей, фахівці компанії повинні врахувати і вжити всіх необхідних заходів безпеки.

При виборі автобуса зверніть увагу на зовнішній вигляд транспорту, його технічний стан. Дивіться щоб в туристичному автобусі було багажне відділення для розміщення речей, так як в салоні може бути присутнім тільки ручна поклажа, вода і їжа. І якщо автобус сучасний в ньому передбачений холодильник і мікрохвильова піч. Салон повинен бути просторим зі зручним розташуванням посадочних місць, також важлива система кондиціонування повітря в салоні для створення і підтримки комфортного мікроклімату. Якщо екскурсія займе тривалий час буде зручним в автобусі наявність води для того щоб була можливість помитися і привести себе в порядок. Також для далеких поїздок і екскурсій зручна аудіосистема плюс телевізор - це дає можливість насолодитися прослуховуванням улюбленої музики або переглядом цікавого фільму.

Найважливіші пункти при оренді автобуса - надійність, безпеку і комфорт. Вибираючи перевізника звертайте увагу на репутацію транспортної компанії.

Автопарк


Ми володіємо власним парком сучасних комфортабельних автобусів Mercedes Benz, Volvo, Isuzu, Volkswagen. У нас можна замовити автобус, пристосований для одноденних і багатоденних поїздок в будь-який час року, за будь-яких погодних умовах і на будь-які відстані.