ru

 
 
Зателефонуйте нам за номером:
+380 (44) 504-22-82
+380 (50) 312-22-10
+380 (66) 706-00-73

Детальніше...

Звертаємо вашу увагу на те, що замовлення автобуса краще планувати заздалегідь, так як це дозволить оптимально організувати роботу транспорту.

 
Статті
25.02.2018

Галопом по Європі

У наш час дуже популярна і затребувана послуга оренди автобуса. Недавнє час стали набирати популярність автобусні тури до Європи. Це хороший варіант для підприємств, спортивних агентств, туристичних фірм та самих різних організацій. Транспортна компанія надає послуги різним організаціям або просто групам людей, які бажають відпочити або ж вирішити свої робочі моменти, пов'язані з бізнесом. Також при необхідності може бути наданий досвідчений екскурсовод.

Оренда автобуса або мікроавтобуса - це дуже зручно і вигідно, адже Ваше напрямок може бути будь-яким, подорожуючи на автобусі коригувати маршрут можна в будь-який момент і при цьому немає прихильності до графіка туристичних груп, є можливість отримати насолоду від найкрасивішими і цікавими видами і місцями Європи, в той час як на поїзді або літаку це не дозволено.

Автобусні тури в Європу - це цілком недорогий спосіб пізнати і побувати за кордоном, отримати масу незабутніх вражень про заморських краях. При оренді автобуса можна попередньо домовитися з транспортною компанією про те, що Ваш замовлений транспорт може бути орендований на невизначений час - це зручно в тому випадку якщо Ви бажаєте здійснити тривалу подорож по різних європейських країнах, так Ваш час поїздки не буде обмежена. Замовити автобус для поїздки в Європу, люди подорожують на сучасних типах пасажирського транспорту, який відповідає екологічним і технічним вимогам європейських стандартів.

Салон туристичного автобуса покликаний забезпечити пасажиру максимальний комфорт під час поїздки, сидіння віддалені один від одного на відстань, також зручне для ніг. Передбачено в автобусах міжнародного класу біотуалет, відео та аудіо система, доступ до інтернету. І все одно буде дуже добре взяти з собою дорожній набір, який поміститься в один чемодан - це їжа швидкого приготування, а також кава або пакетики чаю, мінімум зручного одягу. Взувайте зручне взуття. І щоб не було нудно в дорозі візьміть книгу, музику або захопіть з собою компанію ваших друзів.

При будь-якої погоди за бортом, система клімат-контролю забезпечить оптимальний мікроклімат для людського організму. Також надійна система безпеки. У таких автобусах буде затишно і комфортно як дітям, так і спортсменам, і бізнесменам. І не варто переживати за те, що попадеться занадто великий автобус, транспортна компанія ТРАНСМАРИНА підбере для поїздки трансфер, який буде відповідати потрібної місткості. Подорожувати Європою автобусним туром - це одна насолода, тим більше що єдина візова зона сприяє цьому виду туризму.

 

Автопарк


Ми володіємо власним парком сучасних комфортабельних автобусів Mercedes Benz, Volvo, Isuzu, Volkswagen. У нас можна замовити автобус, пристосований для одноденних і багатоденних поїздок в будь-який час року, за будь-яких погодних умовах і на будь-які відстані.