ru

 
 
Зателефонуйте нам за номером:
+380 (44) 504-22-82
+380 (50) 312-22-10
+380 (66) 706-00-73

Детальніше...

Звертаємо вашу увагу на те, що замовлення автобуса краще планувати заздалегідь, так як це дозволить оптимально організувати роботу транспорту.

 
Статті
30.01.2018

Автобусні екскурсії - любий спосіб відпочинку дітей та підлітків

Все мы знаем не понаслышке, що саме діти і підлітки дуже сильно обожають подорожувати, адже ми самі були дітьми. Іменно за цією причиною особливий попит у навчальних закладах користуються різноманітними автобусними екскурсіями як обласного, так і всеукраїнського масштабу. Зачастую, автобусні екскурсії для школярів - це одноденна захід. Тому їх організація не викликає особливих складнощів. Як правило, потрібно лише забронювати автобус для самої екскурсії і створити маршрут майбутнього подорожі. Дети не устануть напередодні, якщо автобус буде комфортабельним, зручним, в результаті відвідання музею або прогулянка по віддаленим пам'яткам не стане для них накладним та утомительным.

При замовленні автобусу для школи екскурсії варто звернути увагу і перевірити, чи мають відповідні дозволи транспортна компанія, а також з'ясувати, чи є досвід такого роду у цієї транспортної компанії в обслуговуванні такого роду заходів. Правильний вибір транспортної компанії може забезпечити, крім отримання задоволення під час екскурсії, також і безпека перевезень.

Замовлення автобусу як засобу пересування при організації школи екскурсії школами Києва, можна використовувати при відвідуванні як місцевих музеїв, так і музеїв виставок та ін. що знаходяться в інших містах. Одним з плюсів подорожей автобусом є той факт, що всі діти будуть знаходитися у вас на виду, за ними легко стежити, їх легко пересчитать. Велику популярність користуються, наприклад, оглядні екскурсії по Києву, відвідування Києво-Печерської лаври, Софійського собору, Андріївського спуску, Владимирського собору, Музею народної архітектори, відвідування Владимирської горки.

Немного о правилах и обязательствах.

Перше, і самое главное, у вашего перевозчика, повинен бути ліцензія на даний вид послуг. Водій арендованого автобуса або мікроавтобуса, який буде здійснювати перевезення групи дітей, в обов'язковому порядку повинен мати водійський стаж не менше 5-ти років, а також водійське посвідчення категорії "Д". На автобусі з знаком «Діти» під час посадки та висадки у (з) його дітей повинні бути включені флеш-маяки оранжевого кольору і або світла сигналізація. Знак "Діти" кріпиться на лобовий скло, а також на скло заднього виду автобуса. Заказ автобуса або мікроавтобуса, повинен здійснюватися не пізніше 7 днів до майбутньої поїздки. Місцеві дорожно-патрульні служби повинні бути повідомлені про заплановану перевезення груп дітей, підлітків, не пізніше ніж за 3 до до запланованої перевезення. Маршрут поїздки обов'язково повинен узгодити організаторів поїздок з тим же дорожно-патрульної службою..

Група людей з 30-ти років і чоловік повинна супроводжуватися лікарським працівником Незалежно перед самим виїздом повинен проводитися попередній рейсовий контроль технічного транспортного засобу, який буде перевозити дитячу групу. Водитель, керуючий автобусом і групою дітей, зобов'язаний пройти медичну перевірку здоров'я, у випадку, коли планувана поїздка триватиме більше 250 км, для керування автобусом повинні залучатися два водії, які в чергу повинні замінити один одного. Продолжительность керування автобусом одного водія не повинна перевищувати 10-ти годин. Українська транспортна компанія "Трансмарин" організовує для вас прокат автобусів для екскурсій, ми забезпечимо високий рівень безпеки та сервісу.

Автопарк


Ми володіємо власним парком сучасних комфортабельних автобусів Mercedes Benz, Volvo, Isuzu, Volkswagen. У нас можна замовити автобус, пристосований для одноденних і багатоденних поїздок в будь-який час року, за будь-яких погодних умовах і на будь-які відстані.