ru

 
 
Зателефонуйте нам за номером:
+380 (44) 504-22-82
+380 (50) 312-22-10
+380 (66) 706-00-73

Детальніше...

Звертаємо вашу увагу на те, що замовлення автобуса краще планувати заздалегідь, так як це дозволить оптимально організувати роботу транспорту.

 
Статті
25.01.2018

Розвозка співробітників - важливий елемент бізнес-процесу

Люди старшого покоління швидше за все ще пам'ятають прості і ненав'язливий на вигляд, але досить поширені таблички на автобусах - «розвозка» або «замовний». У таку послугу як розвозка співробітників була закладена турбота того чи іншого підприємства або фірми про своїх співробітників і працівників, щоб всі змогли вчасно і досить комфортно дістатися до місця роботи.

Сьогодні розвозка співробітників - це як правило необхідний і важливий елемент бізнес-процесу. Адже досить часто виробництво, завод або підприємство працюють абсолютно в НЕ графіка громадського транспорт. Зміни можуть починатися і о 5:00 і о 6:00 ранку, а особистий автомобіль є часом не у всіх працівників. Друга ж причина, по якій фірмі або підприємству як правило, потрібно мати послугу розвезення співробітників - це віддаленість самого підприємства від великих транспортних вузлів. Навіть в Києві і районі є такі локації, куди дістатися на громадському транспорті буде дуже непросто.

У більшості організацій і підприємств завжди буде вибір, як саме організувати розвезення своїх співробітників. У перший з варіантів, можна придбати мікроавтобус або автобус, найняти водія, і сформувати свій графік руху. У цьому випадку витрати підуть на покупку самої транспорту так і на заробітну плату вашого водія або водіїв, сіли вони працюю по змінно. При цьому варто розуміти, що в разі поломки автомобіля, підприємство не зможе забирати своїх співробітників і знову на якийсь час вдасться до послуг перевезення із зовні. Буває ситуація коли, протягом робочого дня потрібна різна місткість мікроавтобуса або автобуса. Наприклад, вранці потрібно привезти всього лише 8 осіб, а ось до початку основного робочого дня - 40. У тому випадку, якщо транспорт належить підприємству, то «ганяти» ви будите автобус максимальної місткості в будь-якому випадку. Ну і звичайно ж не забувайте про регулярне проходження ТО і т.д. Все це буде потребувати часу ресурсів і як наслідок, фінансових витрат.

Другий же варіант, яким може скористатися організація - це стати замовником послуги "Развозка співробітників" і замовити автобус або мікроавтобус у такий транспортної компанії як наша і покласти все питання по доставці на нас, простіше кажучи - орендувати мікроавтобус або автобус для розвезення співробітників. "І в чому ж може бути перевага?": Запитаєте Ви. Перше, ви точно можете бути впевненим в тому, що транспорт для розвозок буде обов'язково буде подана в будь-якій ситуації не дивлячись ні на що !!!. Так як у транспортній компанії є значне автопарк як мікроавтобусів, так і автобусів великої місткості і тому навіть якщо станеться поломка, то без коштів перевезення своїх співробітників клієнт не залишиться - компанія організовує заміна. Другим важливим перевагою є можливість вибору автотранспортного засобу: різної місткості. У наш час прийнято ділити на автобуси великої місткості (до 50 осіб), автобуси середньої місткості (або міні-автобуси на 28-32 місця) ну і звичайно ж, мікроавтобуси (до 16 місць).

Ще одним з переваг при організації такої послуги як розвозка персоналу з використанням послуг транспортної компанії є і можливість вибору класу автотранспорту. Наприклад, робочі середньої ланки можуть бути перевезені на стандартних мікроавтобусах, а ось співробітники вищої ланки, топ менеджери - на мікроавтобусах з VIP-класу. Підбивши підсумок, сміливо можна сказати, що при замовлення цієї послуги із залученням транспортної компанії фірма зможе істотно заощадити при організації послуги з доставки своїх співробітників. При цьому комфорт якість при перевезенні цілком може бути вище, ніж при використанні власного автопарку.

У висновку варто зазначити, що наша транспортна компанія «Трасмарін» має досить великий і успішний досвід в організації та в розвезення співробітників, і в обслуговуванні інших корпоративних заходів.

Автопарк


Ми володіємо власним парком сучасних комфортабельних автобусів Mercedes Benz, Volvo, Isuzu, Volkswagen. У нас можна замовити автобус, пристосований для одноденних і багатоденних поїздок в будь-який час року, за будь-яких погодних умовах і на будь-які відстані.