ru

 
 
Зателефонуйте нам за номером:
+380 (44) 504-22-82
+380 (50) 312-22-10
+380 (66) 706-00-73

Детальніше...

Звертаємо вашу увагу на те, що замовлення автобуса краще планувати заздалегідь, так як це дозволить оптимально організувати роботу транспорту.

 
Статті
05.01.2018

Оренда автобусів і мікроавтобусів для туристичних поїздок до Європи і по Україні.

Оренда автобусів і мікроавтобусів туристичних поїздок до Європи - не повсякденна, але все ж послуга, яка набирає популярність. Тим більше, що подорожувати Європою, орендувавши автобус або мікроавтобус для компанії друзів або групи середньою чисельністю дуже вигідно, практично і цікаво. Автобусні тури в Європу і по Україні набирають популярність так само серед організацій, вони ж використовують цей вид послуг для вирішення бізнес питань, поїздок на виставки і т.д.

Великим плюсом при подорожі автобусом є можливість насолодитися прекрасними видами і містами всієї Європи і нашої України зокрема, можливість зупинитися практично в будь-який момент, щоб насолодитися красою, подивитися визначні пам'ятки або влаштувати придорожній пікнічок. І звичайно ж з комфортом і дістатися до пункту призначення. А ось поїздом або літакам зробити цього не вийде.

Орендуючи автобус або мікроавтобус можна легко здійснювати тривалі турне по різним європейським країнам, а при необхідності і бажанні продовжити термін оренди буде не складно. Транспортний засіб може бути надано вам на невизначений час, про що можна попередньо домовитися з транспортною компанією і вказати це в договорі завчасно, не вказуючи чіткі терміни день в день.

Оренда туристичних автобусів для поїздки країнами Європи - ідеальний варіант для турфірм, спортивних агентств або великих підприємств і організацій, які регулярно здійснюють поїздки за кордон, але при цьому не мають свого особистого штату автобусів або ж по форс-мажорних обставин і в найкоротші терміни потрібні були послуги із зовні.

Взятий в орендовані автобус або мікроавтобус для міжнародних поїздок ви маєте наступні переваги:

Подорож автобусом дозволить прокласти власні маршрути і вносити в нього корективи в разі потреби.

Відсутність прив'язки до будь-якого графікою тур-групи, які подорожують організовано, так само ви отримуєте можливість відпочивати на свій власний розсуд в будь-якому місті Європи, без прив'язки і обмежень, як за часом, так і маршруту.

Ви нічим не обмежуєтеся у виборі часу вашої поїздки. Для того що б відправиться в шлях буде досить зібрати свою компанію, в яку можуть входити з членів вашої сім'ї, друзів, сусідів, колег, однодумців або ваших трудового колективу.

Сучасні туристичні лайнери і мікроавтобуси міжнародного класу і є сучасними машини, які в свою чергу забезпечать високий комфорт і безпеку в вашу поїздку особливо якщо вона планується бути тривалою.

Найчастіше комфортабельний салони автобусів такого класу і напрямку послуг як правило обладнані кріслами підвищеної комфортності, які віддалені один від одного на значну відстань, так що б дозволити зручно розмістити ваші ноги.

Клімат-контроль і система кондиціонування повітря будуть підтримувати оптимальний для вашого організму мікроклімат незалежно від погоди за межами салону лайнера.

Досить часто такі автобуси мають біотуалет, аудіо- та відео система, в тому числі і доступ до інтернету. В такому автобусі будуть відчувати себе комфортно і діти, і бізнесмени і спортсмени.

Найчастіше багато солідних і перевірені роками транспортні компанії мають у своєму розпорядженні автобусами для міжнародних перевезень з різною пасажиро-місткістю, саме тому, якщо вам потрібен транспорт для невеликої групи людей, ви не будете переплачувати за великий автобус, просто вибравши місткість транспорту під ваші потреби.

Окремо варто згадати і екскурсійне обслуговування по Україні, наприклад в життя наших дітей шкільні екскурсії по Україні будуть завжди доречними і пізнавальними. Що б екскурсії такого плану були комфортними, зручними і безпечними, наша транспортна компанія пропонує свої послуги в замовленні автобуса для перевезення дітей. Вибравши нас, ви можете бути впевнені, що поїздки на наших автобусах пройдуть із строгим дотриманням всіх правил пасажирських перевезень.

Автопарк


Ми володіємо власним парком сучасних комфортабельних автобусів Mercedes Benz, Volvo, Isuzu, Volkswagen. У нас можна замовити автобус, пристосований для одноденних і багатоденних поїздок в будь-який час року, за будь-яких погодних умовах і на будь-які відстані.