ru

 
 
Зателефонуйте нам за номером:
+380 (44) 504-22-82
+380 (50) 312-22-10
+380 (66) 706-00-73

Детальніше...

Звертаємо вашу увагу на те, що замовлення автобуса краще планувати заздалегідь, так як це дозволить оптимально організувати роботу транспорту.

 
Статті
22.11.2017

Як вибрати мікроавтобус або автомобіль на весілля?

Свадьба- це важливе, урочисте і відповідальна подія в житті кожної людини! Таке важлива подія завжди плануєте і готується завчасно, одним з важливих пунктів організації весілля є оренда мікроавтобуса на весілля або оренда легкових автомобілів для молодих і гостей.

Як показує практика, замовляти мікроавтобус або автомобілі на ваше весілля слід, якщо не за півроку, то вже точно не за пару днів до заходу! У цій статті ми б хотіли поділитися практичними рекомендаціями щодо правильного вибору мікроавтобуса вам на торжество і всіх пов'язаних з цим моментів.

Рекомендація № 1 - варто замовляти автобус місяці за 2 до весілля, мінімум за 3 тижні. І варто замовляти транспорт разом з водієм, тим самим ви уникнете зайвих турбот. Адже весілля - це ваше свято, а тому ви не повинні думати ще й про пошук і підбір водія для орендованого транспорту, адже окремо запрошений водій хоч і має практику водіння, але на вашому окремо орендованому транспорті немає.

Практичний за все, буде якщо ви займетеся питанням замовлення автобуса для вашого весілля відразу після подачі вашого заяву в ЗАГС. Адже, якщо подумати, навіщо відкладати це питання на потім, адже вам так чи інакше його доведеться вирішувати, а з цього на наш погляд краще закрити його відразу і зосередитися на інших питаннях.

Ще однією причиною того, чому оренда мікроавтобуса на ваше весілля все таки повинна відбуватися заздалегідь - це той факт, що більшість весіль припадає в суботу, а саме в цей день, якщо це літній період, люди часто замовляють мікроавтобуси в Києві, щоб поїхати на море , виїхати за місто на природу або організувати тур поїздку т.д. Тому не дивуйтеся, якщо виявиться що за пару днів до вашого заходу може виявитися так, що весь транспорт або той що вам би підійшов по посадкових місцях і комфортності просто вже орендований.

Рекомендація № 2 - По можливості укладайте договір з транспортною компанією.

Часто буває так, що при замовленні мікроавтобуса на весілля в Києві, люди покладаються на волю випадку і на те, що все пройде без сучка і задирки. Але ж буває все на оборот, тому, що б транспортна компанія несла відповідальність перед вами в разі будь-яких проблем з її боку, ми рекомендуємо укладати договір.

У договорі ообязательно звертайте увагу на наступні моменти:

• Яка марка і моделі мікроавтобуса вказана, а так само держ. номер. Ці деталі допоможуть вам в отриманні саме той транспорту, який ви взяли в оренду.

•  Передбачайте що б транспортна компанія мала можливість надати вам заміну транспорту. Бувають форс-мажорні ситуації, коли з вини компанії саме та модель транспортного засобу, що ви замовили не може бути використаний вами. У цій ситуації вам варто вимагати заміну на аналогічний мікроавтобус, не забувайте про такий пункті у вашому договорі, у разі, коли виконавець не зміг виконати свої зобов'язання, він повинен повернути вам сплачені гроші. До слова, транспортна компанія Трансмарин ніколи не підводить своїх клієнтів, так як весь наш транспорт завжди в справності і регулярно проходить техогляд.

Рекомендація № 3 Модель і місткість. Навряд чи старенький ПАЗ або Ікарус дуже гармонійно зможе вписатися в святкова хода. Сучасний автопарк нашої компанії складається з таких марок як Mercedes Benz, Neoplan, Volvo, Isuzu, Volkswagen, Hyundai. Це комфортабельні автобуси або мікроавтобуси з кондиціонерами, зручними посадочними місцями. Це ще одна причина орендувати мікроавтобуси у нас.

Мабуть, єдиний практичний критерій. Для невеликої кількості запрошених підійдуть мінівени на 9-12 місць. Пишне торжество понад 50 осіб потребують повноцінного автобуса.

Рекомендація № 4 Зовнішній вигляд. Стосується до весільного кортежу зовнішній вигляд автобуса дійсно має значення. Транспорт чорного кольору буде виглядати негармонійно в складі білого кортежу. Також слід переконатися, що засіб має мати пристойний вигляд: без подряпин, плям, вм'ятин.

Навіть якщо ви ще жодного разу не орендували мікроавтобус або автобус у транспортній компанії, звертаючи увагу на такі досить прості поради ви зможете правильно вибрати потрібний вам транспорт на ваше весілля.

ранспортна компанія «Трансмарин» має пристойний автопарк, де ви як клієнт ну обов'язково зможете знайти підходящий саме для вас варіант весільного мікроавтобуса або автомобіля для ваших гостей з:

• клімат-контролем;

• відкидними кріслами;

• чистим і акуратним салоном;

• ввічливим і досвідченим водієм.

Ми будемо дуже раді, якщо ця невелика стаття допомогла вам!

Автопарк


Ми володіємо власним парком сучасних комфортабельних автобусів Mercedes Benz, Volvo, Isuzu, Volkswagen. У нас можна замовити автобус, пристосований для одноденних і багатоденних поїздок в будь-який час року, за будь-яких погодних умовах і на будь-які відстані.