ru

 
 
Зателефонуйте нам за номером:
+380 (44) 504-22-82
+380 (50) 312-22-10
+380 (66) 706-00-73

Детальніше...

Звертаємо вашу увагу на те, що замовлення автобуса краще планувати заздалегідь, так як це дозволить оптимально організувати роботу транспорту.

 
Статті
22.11.2017

Для чого необхідний трансфер?

Трансфер - це комплекс послуг в який входить зустріч вашого клієнта в аеропорту, на вокзалі, супровід його до вказаного пункту призначення. Послуга користується успіхом завдяки своїй зручності, високому рівню комфорту і простоті замовлення. У сучасному світ, вільного часу буває достатньо мало, особливо у ділових людей, і кожна хвилина на вагу золота замовлення такої послуги як трансфер - правильне і практичне рішення. Довіривши турботи по трансферу нашої транспортної компанії, ви зможете перемкнутися і зайнятися більш важливими для вас справами.

Для яких же цілей зазвичай замовляють автобус-трансфер?

Зустріч ваших гостей в пункті прибуття, а саме: аеропорт, вокзал, автовокзал. У цій ситуації Ви як приймаюча сторона постанете в кращому світлі, якщо завчасно подбаєте про гостях, а саме замовте транспорт для їх доставки в готель, офіс, ресторан, кінотеатр і т.д. Залежно від кількості людей, для трансферу можна замовити мікроавтобус, мінівен або великий автобус. Важливо, щоб ваші гості розташувалися комфортно і зручно, і всім вистачило місць. Трансфер з аеропорту - можна сміливо назвати прояв уваги і поваги до прибуваючих гостям, що визначає подальший хід подій.

Пересування по Києву, його передмістю і районам. Забезпечивши своїм гостям, партнерам максимальний комфорт переміщення Києвом, відгородивши їх від пробок і суєти в годину пік. Для цього досвідчений водій заздалегідь продумає і складе їм маршрут. Таким чином ви позбавите вашого гостя від питань планування поїздок.

Корпоративні заходи. З нашою компанією Ви зможете залишити переживання, про те як ваші співробітники доберуться до місця проведення заходу. Так само як і у випадку із зустріччю гостей з аеропорту, ми з вами зможемо узгодити маршрут корпоративної поїздки, так Ви подбаєте про комфортну поїздку, продемонструвавши тим самим турботу про своїх співробітників.

Урочисті заходи. Ділові зустрічі це не єдиний напрямок де можна скористатися послугою трансферу, замовити мікроавтобус на весілля, день народження, ювілей або корпоратив.

Комплексне обслуговування. Цей вид послуги включає всі вище описані цілі. Зустрівши вашого гостя або партнера по бізнесу в аеропорту, трансферний мікроавтобус або мінівен буде супроводжувати його або їх протягом усього часу перебування в Києві - готель, офіс, ресторан, afterparty, тощо

Туристичний трансфер. Цей вид послуги зазвичай замовляють туристичні агентства, компанії, які організовують зустрічі груп туристів в аеропорту, доставку до місця проживання.

Сподіваємося, ця стаття більш детально розповів що таке трансфер і навіщо він потрібен, і то що трансфер - це дійсно зручно! Попереднє замовлення трансферу в компанії «Тransmarine» зробить поїздку, переміщення з пункту "А" в пункт "Б", комфортним, зручний, оперативним.

Що б мікроавтобус / мінівен / автобус чекав ваших гостей в призначений час, в зазначеному місці, потрібно всього лише зателефонувати за вказаними номерами телефону на нашому сайті і забронювавши одне з наших транспортних засобів.

Автопарк


Ми володіємо власним парком сучасних комфортабельних автобусів Mercedes Benz, Volvo, Isuzu, Volkswagen. У нас можна замовити автобус, пристосований для одноденних і багатоденних поїздок в будь-який час року, за будь-яких погодних умовах і на будь-які відстані.