ru

 
 
Зателефонуйте нам за номером:
+380 (44) 504-22-82
+380 (50) 312-22-10
+380 (66) 706-00-73

Детальніше...

Звертаємо вашу увагу на те, що замовлення автобуса краще планувати заздалегідь, так як це дозволить оптимально організувати роботу транспорту.

 
Статті
24.10.2017

Наші послуги: Оренда автобусів, мікроавтобусів, мінівенів а також легкових автомобілів

Щодня сотні організацій в Києві і по всій Україні здійснюють замовлення комфортабельних автобусів, мікроавтобусів і легкових автомобілів для різних цілей, наприклад: зустріти делегацією, для ділової поїздки, корпоративний виїзд на природу, корпоративних закупівель, Замовлення автобусів на весілля і Дурга заходи і т. д. Всі перераховані причини звичайно ж вимагають замовлення автотранспорту і, замовлення У його у нас, перевезення пасажирів перестає бути вашою турботою. Оренда автобуса або автомобіля в компанії Трансмарин - досить проста процедура, яка не відніме у вас багато вашого часу.

Наша транспортна компанія вже не один рік здійснюємо пасажирські перевезення в Києві і не лише. Автобусні перевезення, здача в оренду легкового транспорту і автобусів є тим сегментів послуг, в якому наша компанія розбирається на відмінно! Сміливо можна заявити, оренда автобусів і мікроавтобусів, особливо VIP являється особливо популярною послугою і пользуеться великим попитом, вчасности в Києві. Ми вважаємо, що здійснювати автобусні перевезення по Києву практичний і зручніше усього имено на мікроавтобусах оскільки вони менш габаритны і рухливіші в міському потоці і це правда, а кількість посадочних місць дозволяє прийнятніше для перевезення невеликої і середньої кількості людина.

Якщо ж йдеться про перевезення пасажирів з одного міста в інше місто або на далекі дистанції поза містом, є резон замовити оренду комфортабельного автобуса, в цьому випадку ми зможемо вам надати великий вибір і різноманітність моделей, з салоном від простого до люксового, який задовольнить навіть найвимогливіших замовників. Надійність усього нашого автопарку підтверджує регулярний контроль технічного стану. Важливим так само являється досвід водія, який перевозить пасажирів, цей чинник треба враховувати при виборі компанії, з упевненістю можна сказати, що він коштує напевно на одному ступені по важливості з якістю і комфортом самого автотранспорту!

Адже саме від дій водія залежить безпека і комфорт. Послуга перевезення пасажирів в наших автобусах здійснюється тільки підготовленими, досвідченими водіями. Наша компанія як ніхто інший, усвідомлює значення людського чинника, а професіоналізму водіїв саме тому водія відбираються ретельно. Окремим пунктом при виборі оренди автотранспорту, являється марка автобуса, і хоча на нашу думку це не основний чинник, проте наш автопарк складається з різний марок і задовольнить ваші побажання на максимально можливо. Ми гордимося тим, що багато замовників скориставшись одного разу нашими послугами, стали постійними клієнтами нашої транспортної компанії.

Автопарк


Ми володіємо власним парком сучасних комфортабельних автобусів Mercedes Benz, Volvo, Isuzu, Volkswagen. У нас можна замовити автобус, пристосований для одноденних і багатоденних поїздок в будь-який час року, за будь-яких погодних умовах і на будь-які відстані.