ru en

 
 
Зателефонуйте нам за номером:
+380 (44) 504-22-82
+380 (50) 312-22-10
+380 (66) 706-00-73

Детальніше...

Звертаємо вашу увагу на те, що замовлення автобуса краще планувати заздалегідь, так як це дозволить оптимально організувати роботу транспорту.

 

Автопарк


Ми володіємо власним парком сучасних комфортабельних автобусів Mercedes Benz, Volvo, Isuzu, Volkswagen. У нас можна замовити автобус, пристосований для одноденних і багатоденних поїздок в будь-який час року, за будь-яких погодних умовах і на будь-які відстані.

Ваш перевізник на шляху до мети!

Транспортна компанія «TRANSMARINE» пропонує вам відчути всі переваги замовлення мікроавтобуса, оренди автобуса та інших послуг від професіоналів. Ми надаємо в оренду мікроавтобуси та автобуси з професійними водіями для перевезення пасажирів по Києву, Україні та за кордоном.

Компанія пропонує всі види транспортних послуг - замовлення автобуса для туристичних поїздок, доставка до місця призначення і комплексне забезпечення транспортом корпоративних і приватних заходів, замовлення мікроавтобусів на природу, оренду автобусыв на весілля і т.д. .

Потрібно зустріти колег, які приїжджають з інших міст? Або організувати трансфер на корпоративний захід? У таких випадках не завжди вистачить навіть декількох легкових автомобілів - необхідне замовлення автобуса.

Надійність, безпека і комфортність транспорту, висока культура водіїв і грамотна організація - гарантія високої якості наших послуг!

Наші переваги:

  • Ви маєте можливість вибрати оптимально відповідний варіант автобуса, оскільки ми володіємо власним величезним парком автотранспорту різного розміру і класу.
  • Ми пропонуємо Вам машини тільки провідних світових виробників, які можуть забезпечити Вас відповідним комфортом і надійністю.
  • Після кожної поїздки наш автотранспорт проходить технічне обслуговування, а наші водії перед кожним виїздом проходять медичний контроль, що гарантує безпеку кожної поїздки.
  • Для нас кожен клієнт індивідуальний, і ми дотримуючись побажань клієнта індивідуально розробляємо всі замовлення.
  • Наші диспетчера складуть оптимальний  маршрут, враховуючи трафік і якість дорожнього покриття.
  • Всі пасажири на час перевезення застраховані відповідно до чинного законодавства України.
  • Для наших клієнтів у нас передбачена гнучка цінова політика, яка задовольнить навіть найвимогливішого клієнта.
  • За Вашим бажанням, ми готові запропонувати додаткові послуги будь-якого характеру, прохолодних напоїв і продуктів харчування, до будь-яких туристичних послуг включаючи бронювання квитків, готелів та оформлення потрібних документів.